آخرین اخبار
ارسال به دوستان

زاهدی: به تصمیم شورای نگهبان احترام می‌گذارم

داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در بیانیه‌ای از تصمیم شورای نگهبان در اعلام نتایج كاندیداهای ریاست‌جمهوری قدردانی كرد.

به گزارش نما به نقل از تسنیم، محمدمهدی زاهدی داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری پس از اعلام نتایج نهایی کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری در بیانیه‌ای ابراز امیدواری کرد که شاهد انتخاباتی پرشکوه و با نشاط باشیم.

متن کامل بیانیه زاهدی به شرح زیر است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

ملت شریف ایران

باسلام

اینجانب به درخواست و پشتوانه جمع کثیری از شما هموطنان عزیز و جامعه علمی کشور پا در عرصه انتخابات ریاست‌جمهوری گذاشتم.

باور دارم کشورمان گنجینه‌ای است از ذخایر ارزشمند مادی و معنوی. اعتماد و حمایت مردمی بزرگترین سرمایه معنوی است که باید ما مسؤلان قدر این نعمت را بدانیم.

شرایط امروز متناسب با جایگاه ایران و ایرانی نیست و تغییر یک ضرورت است. تغییر در نگاه‌ها و نگرش‌ها، تغییر در رفتارها، تغییر در ساختارها و زیر ساخت‌های نظام اداری و تحول در همه زمینه‌ها از جمله معیشت مردم.

حال که شورای محترم نگهبان با برگزاری جلسات فشرده و رعایت مصالح نظام، تصمیم به حضور شش نفر از آقایان محترم گرفته است، ضمن پذیرش و احترام به تصمیم آن شورای محترم و تشکر از اعضای محترم ستاد انتخابات کشور، امیدوارم شاهد انتخاباتی پرشکوه و با نشاط باشیم.

برخود لازم می‌دانم از همه بزرگوارانی که در این ایام اینجانب را همراهی نمودند، خالصانه و خاضعانه تقدیر و تشکر نمایم.

اینجانب در ادامه مسیر همراه با شما هموطنان عزیز تمام تلاش خویش را برای حضور دولتی کارآمد، انقلابی و پرانگیزه به کار خواهم بست.

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار.

خادم ملت

محمدمهدی زاهدی

31 فروردین ماه 1396
ثبت: ۱۳۹۶/۲/۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
Captcha