آخرین اخبار
ارسال به دوستان

گل‌محمدی: نتیجه را به استقلال واگذار كردیم اما بازی را بردیم!

سرمربی تیم فوتبال تراكتورسازی مدعی شد تیمش در پنج دقیقه ابتدایی دیدار مقابل استقلال باید دو گل می‌زد.

به گزارش نما به نقل از خبرآنلاین؛ یحیی گل‌محمدی پس از شکست تیمش در خانه استقلال گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم و در پنج دقیقه ابتدایی باید دو گل می‌زدیم. ما بازی روانی را انجام دادیم، اما رفته رفته بازی را به حریف دادیم و آنها هم در نهایت یک گل زدند. در نیمه دوم بازی خوبی ارائه کردیم و بازی یک‌طرفه بود. بازیکنانم موقعیت‌های خوبی ایجاد کردند، اما مانند بازی‌های قبلی در زدن ضربات آخر بی‌دقت بودیم. به نظرم بازی را ما بردیم و فقط نتیجه را واگذاری کردیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: باید از هواداران‌مان تشکر کنیم که به خوبی از ما حمایت کردند و به نظرم ما شرمنده آنها شدیم، نه شرمنده فوتبال. در سه بازی ابتدایی فوتبال روی بدش را به ما نشان داد. به استقلالی‌ها بابت این برد تبریک می‌گویم، اما ما مستحق باخت نبودیم. حتی اگر موقعیت‌های‌مان را به گل تبدیل می‌کردیم، می‌توانستیم برنده بازی باشیم. به نظرم اگر بیشتر کار کنیم و سخت‌تر تلاش کنیم می‌توانیم در زمین به نتیجه هم برسیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که واقعاً تلاش کردند و به نظرم با داشته‌هایی که در اختیارمان بود، به خوبی بازی کردیم.

گل‌محمدی درباره اینکه چرا به فرزاد حاتمی با توجه به درگیری‌اش با امیرحسین صادقی بازی داد، در حالی که کمیته اخلاق این بازیکن را محروم کرده بود، گفت: در خصوص بازی اگر سؤالی دارید، من در خدمتم. به نظرم این سؤال چندان جالب نیست. اولین سؤال از من سؤالی بود که خوب نبود و به نظرم اگر این سؤال را در آخر می‌پرسیدید، بهتر بود.

او درباره اینکه فرزین گروسیان اشتباهی کرد که تراکتورسازی گل خورد و هواداران در پایان بازی او را تشویق کردند، گفت: فرزین اولین سالی است که در لیگ برتر دروازه‌بانی می‌کند. در تمرینات هم خوب است و به نظرم چیزی که کم دارد، تجربه است. او باید در چنین بازی‌هایی دروازه‌بانی کند تا تجربه کسب کند. گروسیان قطعاً بهتر می‌شود. او در بازی‌های بعدی هم دروازه‌بان اول ما خواهد بود. با توجه به شرایطی که تیم ما دارد، باید به جوان‌ها اعتماد کنیم تا آنها هم باتجربه شوند. امروز هم توپی روی دروازه او نیامد و فقط همان یک توپ بود که جای‌گیری فرزین بد بود. با این حال ما اعتمادمان را نسبت به گروسیان از دست نمی‌دهیم.

سرمربی تراکتورسازی در خصوص بی دقتی بازیکنانش در زدن ضربات پایانی، گفت: در بحث زدن ضربات آخر، ما هر هفته تمریناتی را طراحی کردیم و بازیکنان تمرین دارند. اینکه توپ‌های ما تبدیل به گل نمی‌شود، مربوط به شرایط تیم ما و استرسی است که بازیکنان دارند. در صحبت‌هایم گفتم که فقط شرمنده هواداران هستیم و البته آن کسی که باید واقعاً شرمنده باشد، کسانی هستند که تیم را به این روز انداختند. تراکتورسازی دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شد و من این اتفاق را نه در دنیا، حتی در آسیا هم ندیدم تیمی به خاطر بی توجهی به نقل و انتقالات محروم شوند.

گل‌محمدی در پاسخ به این سؤال که آیا درگیری حاتمی با صادقی روی عملکرد او در بازی تأثیرگذار بود یا نه، گفت: خیر، تأثیری نداشت.

او در پاسخ به این سؤال که می‌گوید کسانی باید شرمنده باشند که تراکتورسازی را به این روز انداختند و آیا این افراد بازهم در باشگاه هستند یا نه، تأکید کرد: خوشبختانه نه.
ثبت: ۱۳۹۶/۵/۲۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
Captcha