آخرین اخبار
ارسال به دوستان

نساجی: از داور مسابقه شكایت می‌كنیم

باشگاه نساجی مازندران در اعتراض به قضاوت دیدار حذفی مقابل استقلال تهران، بیانیه‌ای منتشر كرد.

به گزارش نما و به نقل از سایت باشگاه نساجی مازندران، این باشگاه پیرامون اتفاقات بازی با استقلال بیانیه‌ای صادر کرد. این بیانیه به شرح زیر است:

«داور در هر مسابقه فوتبالی، به منظور رعایت عدالت و برابری منصوب می‌شود اما آنچه در دیدار امروز استقلال تهران و نساجی مازندران مشخص بود موعود بنیادی‌فر و کمک‌هایش در انجام این کار ناموفق بودند.

فیلم مسابقه ثابت کرد چه بلایی بر سر تیم پرطرفدار نساجی مازندران آمده است. یک گل آف‌ساید و باد آورده برای حریف و یک پنالتی سوخته و اخراج بی‌دلیل و نوبرانه برای نساجی مازندران نتیجه سوت‌های اشتباهی بود که به صدا در آمد و تمام زحمات تیم مظلوم ما را بر باد داد.

به امید آن که از این به بعد برای خارج کردن استقلال یا هر تیم معروف دیگری از بحران، سر امثال نساجی بریده نشود، اعلام می‌کنیم باشگاه نساجی مازندران اشتباهات باورنکردنی داوری این مسابقه را از طریق مراجع ذی‌صلاح پیگیری کرده و کوتاه هم نخواهد آمد.

در پایان یادآوری می‌کنیم که این شکایت و پیگیری به خاطر آزرده شدن دل تماشاگر عاشق و وفادار نساجی است که امروز دلش بدجوری از بی‌عدالتی شکست.»

به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های استقلال و نساجی مازندران در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی، امروز (جمعه) برگزار شد و با نتیجه دو بر یک به سود آبی‌پوشان پایتخت پایان یافت.
ثبت: ۱۳۹۶/۷/۲۸

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
Captcha