خط و نشان یك بازیكن برای پرسپولیسی ها

اسماعیل فرهادی درباره بازی تیمش برابر پرسپولیس در هفته بیستم لیگ برتر گفت: ما مقابل قهرمان ایران بازی می‌كنیم و قطعاً كار سختی خواهیم داشت. آنها مقابل هواداران خودشان دنبال برد هستند، ولی ما هم می‌خواهیم یك بازی خوب و تماشاگرپسند انجام دهیم و برنده از زمین بیرون بیاییم.
به گزارش نما، اسماعیل فرهادی درباره بازی تیمش برابر پرسپولیس در هفته بیستم لیگ برتر گفت: ما مقابل قهرمان ایران بازی می‌کنیم و قطعاً کار سختی خواهیم داشت. آنها مقابل هواداران خودشان دنبال برد هستند، ولی ما هم می‌خواهیم یک بازی خوب و تماشاگرپسند انجام دهیم و برنده از زمین بیرون بیاییم.

وی در ادامه افزود: مطمئناً مساوی گرفتن از پرسپولیس هم برای ما خوب است، ولی ما فقط برای پیروزی بازی خواهیم کرد. آقای کریمی هم از ما خواسته است با تمام وجود بازی کنیم و به حداکثر امتیاز برسیم.

بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز که هنوز در فصل جاری لیگ برتر موفق به گلزنی نشده است در این مورد خاطرنشان کرد: من امسال چهار پاس گل داده‌ام، ولی متأسفانه هنوز گل نزده‌ام. طبیعتاً گل زدن برای هر بازیکنی شیرین است و امیدوارم در بازی با پرسپولیس پایم به گل باز شود. من دوست دارم گل بزنم و چه بهتر که این تجربه را در بازی با پرسپولیس حس کنم. امیدوارم در این مسابقه گل بزنم، هر چند معتقدم که موفقیت تیم از همه چیز مهم‌تر است.
ثبت: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷