رسیدن به پرسپولیس كار سختی است

رضایی در مورد شرایط لیگ برتر كشورمان عنوان كرد: از دید من پرسپولیس قهرمان لیگ برتر است مگر آنكه اتفاقی خاص در این چند هفته باقی مانده لیگ رخ بدهد، اما فكر می‌كنم رسیدن به پرسپولیس در این شرایط كار بسیار سختی است.
به گزارش نما، رحمان رضایی در خصوص قرارداد با تیم فوتبال برق نوین شیراز به عنوان سرمربی اظهار داشت: ان‌شاءلله در چند روز آینده با تیم کارم را آغاز می‌کنم. می‌دانم کار سختی داریم و اطمینان دارم فشار زیادی روی این تیم است. باید بسیار زیاد کار کنیم و تلاش کنیم تا تیم شرایط متفاوتی پیدا کند. بیشتر روی بحث روانی و بدنی تیم کار خواهم کرد تا تیم برق نوین شیراز دوباره امتیاز‌های از دست رفته را جبران کند.

وی افزود: با توجه به اینکه فصل نقل و انتقالات تمام شده، دیگر امکان جذب بازیکن نداریم و این کار ما را سخت‌تر می‌کند. متاسفانه ۵ تا ۶ بازیکن خوب در نیم فصل از این تیم جدا شدند و ما باید با شرایط جدید‌تر کار را دنبال کنیم و این کار ما سخت‌تر می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال برق نوین شیراز در ادامه در خصوص دستیاران خودش در این تیم گفت: حمید فرزانه به عنوان دستیار به تیم اضافه خواهد شد. فرزانه در حال حاضر باکو است و در ۲-۳ روز آینده به تیم اضافه خواهد شد. چند دستیار دیگر هم قرار است به تیم اضافه شوند و به تیم برق شیراز کمک کند. امیدوارم شرایط تیم نسبت به هفته‌های گذشته بهتر شود.

رضایی در مورد شرایط لیگ برتر کشورمان عنوان کرد: از دید من پرسپولیس قهرمان لیگ برتر است مگر آنکه اتفاقی خاص در این چند هفته باقی مانده لیگ رخ بدهد، اما فکر می‌کنم رسیدن به پرسپولیس در این شرایط کار بسیار سختی است.

وی در خصوص انتقاد‌های علی کریمی از تاج و برنامه ۹۰ اظهار داشت: من فعل هیچ صحبتی در رابطه با صحبت‌های علی کریمی ندارم و در چند روز آینده نظر خودم را در این باره می‌گویم.
ثبت: ۱۳۹۶/۱۱/۱۸