سخت‌ترین شرایط برای ستاره‌ های پرسپولیس

تمرینات پیش فصل پرسپولیس با جدیت تمام در ورزشگاه شهید كاظمی برگزار می‌شود.
به گزارش نما، پرسپولیس چهارمین پیش فصل خود را با هدایت کادر کروات دنبال می‌کند. آن ها بازهم برانکو را به عنوان سرمربی و البته مارکو را در قامت یک مربی بدنساز سرسخت بالای سر خود می‌بینند. مارکو استیلینوویچ یکی از بدنسازهای بسیار خوب است که پیش از حضور در پرسپولیس کمتر در تیم های باشگاهی کار میکرد اما حالا مهارت بسیار بالایش را نشان داده است.

این را میتوان از صحبت های بازیکنان و البته شرایط بدنی تیم پرسپولیس در طول فصل درک کرد. پرسپولیس آخرین بازی فصل را با گل دقیقه ۹۰ برد، این یعنی بدنسازی سرخ ها به قدری خوب بوده که پس از یک فصل سخت، بازیکنان می‌توانند ۹۰ دقیقه در آخرین بازی بجنگند.

از روز گذشته تمرینات بدنسازی و آمادگی جسمانی این تیم زیر نظر مارکو برگزار می‌شود و او سخت در تلاش است تا شاگردانش را برای فصل فشرده پیش رو آماده کند.

آن ها علاوه بر تمرینات بدنسازی فعلی، یک اردوی خارجی نیز خواهند داشت و امیدوار هستند در یک کشور اروپایی به آمادگی صددرصد برسند.

این روزها ستاره های پرسپولیس شلاق خوردن از مارکو را آغاز کرده اند اما خیلی خوب میدانند تمرینات سخت پیش فصل، به معنای یک فصل با آرامش و جنگندگی تا آخرین لحظه را به همراه دارد.
ثبت: ۱۳۹۷/۳/۲۸