دستمزد نجومی بازیگران فیلم «اعلان قرمز» لو رفت

دستمز بازیگران فیلم سینمایی «اعلان قرمز» شامل دواین جانسون، گال گادوت و رایان رینالدز مشخص شد.
به گزارش نما، دواین جانسون، گال گادوت و رایان رینالدز ویل همگی دسمزد‌های بالایی برای فیلم سینمایی «اعلان قرمز» دریافت خواهند کرد. حقوق این فیلم که در ژانر اکشن است چندی پیش توسط نتفلیکس خریداری شد.

اخبار چهره ها _ وقتی این فیلم به نتفلیکس رسید، تصمیم گرفته است به این ستارگان مبالغ بالایی را بپردازد. به این ترتیب رایان رینالدز برای ایفای نقش در این فیلم ۲۰ میلیون دلار دریافت خواهد کرد. گادوت نیز که به نسبت رینالدز نقش کمتری را ایفا کرده پیش بینی می‌شود به همین مقدار دستمزد دریافت کند.

دستمزد دواین جانسون نیز که چندی پیش ۲۰ میلیون دلار اعلام شده بود پیش بینی می‌شود فراتر از این باشد چرا که خود او از تهیه کنندگان اصلی این فیلم است. رقم نهایی پرداختی به وی نیز ممکن است باز هم میلیون ها دلار افزایش پیدا کند، زیرا نتفلیکس همیشه پس از نمایش فیلم‌ها و در آمدزایی فیلم، مبالغ بیشتری به صورت درصدی به بازیگران خود پرداخت می‌کند.

راوسان مارشال توربر که نویسنده و کارگردان این فیلم سینمایی است و پیش از این با دواین جانسون در فیلم‌های سینمایی «اطلاعات مرکزی» و «آسمان خراش» همکاری کرده بود، قرار شده ۱۰ میلیون دلار دستمزد بگیرد.

«اعلان قرمز» در اصل برای کمپانی یونیورسال پیکچرز بود، اما این ماه یونیورسال به فیلمسازان این اجازه را داد که فیلمسازان فیلم‌های خود را به استودیو‌های دیگر واگذار کند. فیلم‌هایی مثل «اعلان قرمز» که مانند فیلم‌هایی از دنیای کمیک بر اساس یک مالکیت معنوی نیستند کمتر می‌توانند در گیشه‌های فروش موفق باشند، اما این فیلم سینمایی با سه ستاره بزرگی که در اختیار گرفته شانس نتفلیکس را در رقابت با کمپانی‌های دیزنی و اچ بی او افزایش خواهد داد. حقوق این فیلم سینمایی در فضایی کاملا رقابتی خریداری شد، زیرا کمپانی پارامونت نیز به دنبال آن بود.گفتنی است، بودجه این فیلم سینمایی ۲۰۰ میلیون دلار برآورد شده است، اما یکی از عوامل این فیلم سینمایی اعلام کرده است که بودجه این فیلم تقریبا ۱۶۰ میلیون دلار است. فیلم‌های دیگر نتفلیکس که هزینه بسیاری برای آن‌ها پرداخته است، فیلم جدید ارتین اسکورسیزی به نام «مرد ایلندی» و همچنین فیلم «شش زیرزمین» به کارگردانی مایکل بی است.
ثبت: ۱۳۹۸/۴/۱۹