دلیل غیبت ۴ سرخپوش در اردوی تركیه

تیم فوتبال پرسپولیس برای برگزاری اردویی ۱۰ روزه، امروز (چهارشنبه) راهی تركیه خواهد شد.
به گزارش نما، تیم فوتبال پرسپولیس تهران که با کسب ۶۱ امتیاز به قهرمانی لیگ برتر رسید و موفق به ثبت هت تریک شد، در رقابت‌های جام حذفی نیز از سد داماش گیلان گذشت و همزمان به ۲ قهرمانی در لیگ و حذفی رسید که رکورد قابل توجهی است. پس از پایان بازی ها، پرسپولیسی‌ها به تعطیلات رفتند و تمرینات شان را از ۵ تیر در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند و قرار است برای برگزاری اردویی ۱۰ روزه، امروز (چهارشنبه) راهی ترکیه شوند.

اخبار ورزشی-لازم به ذکر است، حدود ۳ ماه قبل، پس از افتخارات پرسپولیس در ایران و آسیا، یک شرکت کانادایی با ارسال دعوت نامه رسمی به باشگاه پرسپولیس، از این تیم دعوت کرد جهت برگزاری اردویی چند روزه و چند بازی دوستانه به این کشور سفر کند که برانکو ایوانکوویچ (سرمربی سابق پرسپولیس)، مدیران پرسپولیس و شورای برون مرزی موافقت خود را نسبت به این موضوع اعلام کردند و سفر سرخپوشان پایتخت به کانادا قطعی و قرار بود طبق برنامه ۱۵ تیر انجام شود، اما پس از ایجاد مشکلاتی قرار شد این اردو لغو و سرخپوشان به احتمال زیاد به ترکیه می‌روند.

محل برپایی اردو پرسپولیسی ها، کمپ گرین پارک در کاراتپه است و طبق برنامه ۲ بازی تدارکاتی انجام می‌دهند. البته محمد انصاری، محمد نادری، مهدی شیری و محمد امین اسدی به دلیل همراهی تیم‌های ملی، سرخپوشان را در ابتدای این اردو در ترکیه همراهی نخواهند کرد، اما با پایان برنامه تیم‌های ملی، سه‌شنبه هفته آینده، ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۸ راهی ترکیه می‌شوند تا به جمع سرخوشان ملحق شوند.

گفتنی است، هنوز زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر مشخص نیست، اما بیشتر تیم‌های لیگ برتری به ترکیه می‌روند تا اردوی آماده سازی شان را در این کشور برگزار کنند.
ثبت: ۱۳۹۸/۴/۱۹