ایران قدرتی آسیب ناپذیر است

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم كل قوا، گفت: ملت ایران ملتی صلح طلب و بدنبال امنیت منطقه و جهان است، اما اگر دشمن به ما حمله‌ای كند به آنها پاسخی سخت و پشیمان كننده خواهیم داد
به گزارش نما، سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در آیین بزرگداشت شهدای اقتدار و گرامیداشت 1530 نفر از شهدا و جانبازان و آزادگان منطقه 9 تهران که در محل دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد، با بیان اینکه روند افول قدرت آمریکا و صهیونیست‌ها شتاب گرفته است، گفت: در طول 40 سال گذشته ایران اسلامی سال به سال قویتر شده است و در مقابل، قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی افول کرده و آنها هر سال ضعیف تر شده اند.

اخبار سیاسی- سرلشکر صفوی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران همواره بدنبال برقراری صلح منطقه ای و جهانی بوده است، اما در مقابل تجاوزگری پاسخ‌های قاطعی داده‌ایم، افزود: ما هواپیمای بدون سرنشین آمریکا را در داخل آب‌های سرزمین خود سرنگون کردیم بدون آنکه آمریکا بتواند اقدامی کند. ملت ایران ملتی صلح طلب است و بدنبال امنیت منطقه و جهان است؛ ولی اگر دشمن به ما حمله‌ای کند به آنها پاسخی سخت و پشیمان کننده خواهیم داد و همه می‌دانند که جمهوری اسلامی ایران یک قدرت منطقه‌ای و آسیب ناپذیر است.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در ادامه از مکتب مقاومت بعنوان رمز حل مشکلات کنونی کشور نام برد و افزود: همانگونه که فرزندان شجاع این ملت با حماسه مقاومت ایران را به پیروزی رساندند، هم اکنون هم مکتب مقاومت و اقتصاد مقاومتی و صبر و تحمل ما در برابر مشکلات و فشارها و بحران های اقتصادی و عملیات روانی دشمن، ما را به پیروزی می‌رساند.

سرلشکر صفوی با اشاره به شاخصه‌های شهیدان، گفت: شهیدان از مرگ نمی هراسیدند و مرگ را سر آغاز زندگی می‌دانستند و شجاع بودند، هرگز ترسوها به جنگ نیامدند و آنهایی که از جنگ می ترسیدند هرگز به جبهه ها نیامدند. اگر شهیدان نبودن، ایران نبود و اسلامی در ایران وجود نداشت و هر کسی که در ایران نفس می‌کشد و مسئولیت دارد مدیون خون شهیدان است.اگر هم اکنون ایران سرافراز قدرتمند و امن داریم به برکت خون شهیدان است.

وی افزود: راز و رمز شهادت را تنها خدا و اولیاء خدا می دانند.شهیدان ، خدا و راه عزت و حیات جاویدان را انتخاب کردند و آنها در میدان خطر و دفاع از اسلام بزرگترین سرمایه خود یعنی جان خود را تقدیم کردند و با خدا معامله کردند.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با بیان این سئوال که اگر شهیدان امروز به امر الهی زنده شوند به ما چه می گفتند؟ اضافه کرد: شهیدان به ما می گویند اگر مومن هستید ناراحت و محزون نشوید، و آنها می گویند که صبر کنید، بشارات پیروزی به دست شما خواهد رسید و به وعده های خدا ایمان داشته باشید، شهیدان اعتقاد داشتند که خداوند به وعده های خود عمل می کند.

سرلشکر صفوی افزود: پیام شهیدان به ما آن است که ایران به برکت یک رهبر خردمند وبه فضل الهی یک قدرت آسیب ناپذیر است و در مقابل آمریکا و رژیم صهیونیستی ایستاده است و انقلاب اسلامی ایران به فضل الهی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی خواهد شد.
ثبت: ۱۳۹۸/۴/۱۹