استقلال ۴۸ ساعت منتظر طلبش در فیفا می‌ماند

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: تا ۴۸ ساعت آینده منتظر وصول مطالباتمان از فیفا و پرداخت غرامت به پرو پئیچ می‌مانیم و اگر به این پول نرسیم، سراغ منابع مالی دیگر خواهیم رفت.
به گزارش نما، اسماعیل خلیل زاده درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات پرو پئیچ گفت: سعی می کنیم تا دقیقه آخر از طلبی که از فیفا داریم برای پرداخت غرامت پرو پئیچ استفاده کنیم.

اخبار ورزشی-عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره احتمال کسر امتیاز از این تیم و حذف از آسیا تاکید کرد: ان شاءالله که این اتفاقات پیش نمی آید. در این مدت تیم را از حالت بحرانی خارج کردیم. الان تیم شرایط ایده آلی دارد. تماشاگران یقین کنند تلاشمان را ادامه می دهیم.

خلیل زاده در خصوص نگرانی بابت عدم پرداخت مطالبات پرو پئیچ یادآور شد: در درجه اول، برای اینکه انتقال ارز نداشته باشیم و پولی به خارج منتقل نکنیم، دنبال وصول طلبمان در فیفا هستیم. تا ۴۸ ساعت دنبال این قصه می رویم و اگر نشد از یک منبع دیگر پول پرو پئیچ را تامین می کنیم.

وی درباره وضعیت آیاندا پاتوسی تصریح کرد: الان معاون باشگاه در امارات با این بازیکن در حال مذاکره است. تا امشب نتیجه اش مشخص می شود.
ثبت: ۱۳۹۸/۴/۱۹