نسخه چاپی

كواكبیان خطاب به هانت: نفتكش توقیف شده ما را آزاد كند

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران انگلیس خطاب به «جرمی هانت» وزیر خارجه انگلیس گفت: به جای تهدید و تحریم، كشتی ایرانی توقیف شده در جبل‌الطارق را هرچه سریع‌تر آزاد كنید تا مجبور نباشیم از همه كشتی‌های آمریكایی و انگلیسی كه از تنگه هرمز عبور می‌كنند عوارض دریافت كنیم.

به گزارش نما، مصطفی کواکبیان رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران انگلیس در جلسه علنی امروز پارلمان در تذکری از اقتدار نیروی سپاه پاسداران و فعالیت‌های دیپلماتیک ظریف و دستگاه دیپلماسی کشورمان تشکر کرد.

اخبار سیاسی- رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران انگلیس خطاب به وزیر خارجه انگلیس گفت: شما به دستور آمریکا کشتی ایرانی را به صورت غیرقانونی توقیف کردید، اما کشتی شما به دلیل موارد نقض قوانین بین‌الملل در خلیج فارس متوقف شد.

وی خطاب به هانت ادامه داد: به جای تهدید و تحریم، نفتکش ایرانی توقیف شده در جبل‌الطارق را هر چه سریع‌تر آزاد کنید تا مجبور نباشیم از همه کشتی‌های آمریکایی و انگلیسی که از تنگه هرمز عبور می‌کنند عوارض دریافت کنیم.

این نماینده مجلس در ادامه از شبکه ۵ (شبکه تهران) صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در خواست کرد که به موضوع انتخابات شورایاری‌ها در استان تهران بپردازد.

وی همچنین از رئیس جمهوری درخواست کرد هر چه سریع‌تر و پیش از مهرماه وزیر آموزش و پرورش را به مجلس معرفی کند.
ثبت: ۱۳۹۸/۴/۳۰