مدیر عامل پرسپولیس مخالف دربی ۱۰- ۹۰

دو هفته اول رقابت های لیگ برتر در تهران با مشكلاتی در بلیط فروشی بازی تیم های مطرح تهرانی همراه بود و انتظار می رود این مشكلات در آغاز هفته سوم حل شود.
به گزارش نما، از همان هفته اول رقابت های لیگ برتر سازمان لیگ اعلام کرد که بلیط فروشی بازی استقلال و پرسپولیس که در ورزشگاه آزادی برگزار می شود را به این دوباشگاه داده است اما با وجودالکترونیکی شدن فروش و نصبت گیت ها اما مشکلات عدیده ای در خرید و ورود هواداران وجود داشت.

اخبار ورزشی- باشگاه پرسپولیس که در هفته سوم روز دوشنبه در تهران میزبان صنعت نفت آبادان است قصد دارد مشکلات مربوط به بلیط فروشی را کم کند. محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل این باشگاه جلساتی را با مسئولین این کار برگزار کرده و آنطور که گفته است در حال تنظیم برنامه ای برای حل کامل این مشکل است. باشگاه پرسپولیس همچنین با اسپانسر این باشگاه هماهنگ کرده است که از طریق نرم افزاری مشکلات حضور تماشاگران در ورزشگاه حل شود.

اما یکی دیگر از موضوعاتی که در هفته های پیش رو می تواند تبدیل به یک چالش جدید شود ماجرای دربی تهران و میزبانی و بلیط فروشی 90 به 10 است. مدیرعامل پرسپولیس در این باره امروز در یک گفت وگوی رادیویی گفت:« با وضعیت فعلی امکانپذیر نیست، مگر اینکه هر باشگاهی هواداران خود را شناسایی و کارت هواداری صادر کند. ما یک برنامه خوب برای هواداران خود داریم تا شناسایی شوند و اگر این امکان برای تمام باشگاه‌ها فراهم شود می‌توان این قانون را اجرا کرد، ولی با شرایط فعلی که راهکاری برای شناسایی هواداران نیست، امکانپذیر نخواهد بود. هواداران وقتی بلیت اینترنتی خریداری می‌کنند، اصلاً امکان شناسایی آنها وجود ندارد.»
ثبت: ۱۳۹۸/۶/۱۷