تدوین نحوه برخورد با خودروهای شوتی در ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز گفت: خودروهای شوتی با سرعت غیرقانونی اقدام به حمل كالای قاچاق می كنند كه در جهت برخورد با این پدیده زشت و غیرقابل قبول، مقرر شد برخوردهای لازم تدوین و اعمال شود.

به گزارش نما، علی مؤیدی خرم‌آبادی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز صبح امروز (دوشنبه) در نشست این ستاد که در محل وزارت کشور با حضور رحمانی فضلی برگزار شد، اظهارداشت: در این جلسه 5 دستور جلسه را بررسی کردیم و پیشرفت سامانه‌های قاچاق کالا و ارز توسط حاضرین مورد بحث قرار گرفت.

اخبار سیاسی- وی افزود: در ارائه گزارش هایی که اعضای جلسه داشتند مشخص شد که بعضی از دستگاه ها مانند شرکت هواپیمایی کشور، ناجا، وزارت جهاد و صمت پای کار هستند که از‌ آنها تقدیر و تشکر می‌کنم.

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: متأسفانه برخی دستگاه ها هنوز هماهنگ با برنامه مصوب شده این ستاد حرکت نکرده‌اند، به عنوان مثال در گمرک و در برخی از حوزه های وزارت صمت و جهاد و وزارت راه، عقب ماندگی کاری مشاهده می شود.

مؤیدی تصریح کرد: مبحث بعدی که در دستور کار قرار دادیم خودروهای شوتی یا سرعت بالا بودند که این خودروها با سرعت غیرقانونی اقدام به حمل کالای قاچاق می کنند و در جهت برخورد با این پدیده زشت و غیرقابل قبول، قرار شد تا برخوردهای لازم تدوین و اعمال می شود.
ثبت: ۱۳۹۸/۷/۲۹