بیانیه فدراسیون فوتبال علیه عضو فراكسیون ورزش

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در واكنش به اظهارات عضو فراكسیون ورزش بیانه‌ای منتشر كرد.


به گزارش نما، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در واکنش به برخی اظهارات مطرح شده از سوی قاضی زاده درباره مبلغ قرارداد ویلموتس بیانه‌ای منتشر کرد.

اخبار ورزشی- در این بیانیه آمده است:

۱. رسالت رسانه ملی که متعلق به آحاد مردم است اطلاع رسانی موثق و صحیح از طریق مراجع رسمی و مرتبط در حوزه‌های مختلف است و بر این اساس انتظار مردم در حوزه فوتبال کمک به رشد و توسعه فوتبال ملی در ابعاد مختلف خواهد بود.

۲. اعلام رقم ۳ میلیون دلاری به عنوان مبلغ قرارداد آقای مارک ویلموتس بدینوسیله تکذیب و به صورت کامل رد می‌شود.

۳. فدراسیون فوتبال مبلغ و مزایای قرارداد آقای ویلموتس و کادر فنی خارجی وی و همچنین سایر هزینه‌های مرتبط با فعالیت ایشان را تا زمانی که در ایران حضور داشته اند پرداخت کرده است.

۴. فدراسیون فوتبال تصریح می‌کند در صورت فسخ قرارداد برخلاف برخی اظهارات وشایعات هیچ گونه خسارتی متوجه این فدراسیون نخواهد بود.

۵. فدراسیون فوتبال مفاد قرارداد را در اختیار مراجع زیربط قرار داده و این روند در صورت درخواست نهاد‌های مرتبط دیگر هم صورت خواهد پذیرفت.

۶. فدراسیون فوتبال با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی صحیح از طریق منابع و مراجع مرتبط با این حوزه بدینوسیله از کلیه رسانه‌ها درخواست می‌کند با عمل به وظیفه و رسالت حرفه‌ای و اخلاقی خود از انتشار هرگونه اطلاعات غیرواقعی از مراجع غیر مرتبط که موجب تشویش اذهان عمومی می‌گردد خودداری کرده و در راستای آگاه سازی جامعه و انتقال اطلاعات درست تنها به انتشار اخبار مستند و موثق در این حوزه اقدام کنند.
ثبت: ۱۳۹۸/۹/۱۳