نسخه چاپی

پرسپولیس مقابل الشارجه تغییر می كند

رضا شاهرودی می گوید یحیی گل محمدی تركیب پرسپولیس مقابل الشارجه را تغییر می دهد.


به گزارش نما، رضا شاهرودی در ارتباط با دیدار پیش روی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الشارجه امارات در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: دیدار با الشارجه از بازی با الدحیل آسان‌تر است و پرسپولیس از اشتباهات آن بازی درس گرفته است. پرسولیس مقابل الدحیل به اشتباهات فردی باخت و در همان ابتدای بازی هم غافلگیر شد.

اخبار ورزشی- وی در ادامه در خصوص شکست پرسپولیس مقابل الدحیل در بازی قبلی، تصریح کرد: پرسپولیس در بازی با الدحیل بدموقعی گل خورد یعنی در همان ابتدای دیدار که هنوز بازیکنان خود را با شرایط بازی وفق نداده بودند. اشتباه فردی پیش می‌آید من هم در زمانی که بازی می‌کردم اشتباه می‌کردم، نمی‌توان فقط مدافعان پرسپولیس یا مهدی شیری را روی گل‌هایی که پرسپولیس خورد مقصر دانست، چون به هر حال هر بازیکنی همه تلاشش را می‌کند که بهترین عملکرد را داشته باشد و اشتباه هم جزو فوتبال است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیرامون تاثیر غیبت جلال حسینی در خط دفاعی این تیم مقابل الدحیل، افزود: شاید اگر جلال حسینی بود عملکرد خط دفاع پرسپولیس بهتر می‌شد، اما او هم نمی‌تواند معجزه کند و اشتباهات فردی در فوتبال رخ می‌دهد.

شاهرودی در پایان در مورد وضعیت پرسپولیس برای دیدار با الشارجه، خاطرنشان کرد: به نظرم گل‌محمدی در بازی با الشارجه در ترکیب خود تغییراتی را ایجاد می‌کند و از سوی دیگر پیروزی مقابل الشارجه، شکست برابر الدحیل را از یاد می‌برد. پرسپولیس در بازی با الشارجه برنده بازی است چون بازیکنان از شکست مقابل الدحیل درس‌های خوبی گرفتند.
ثبت: ۱۳۹۸/۱۱/۲۹