نسخه چاپی

تقریظ رهبر انقلاب، این كتاب را به چاپ دوازدهم رساند

كتاب «آن مرد با باران می‌آید» نوشته وجیهه سامانی كه به تازگی تقریظ رهبر معظم انقلاب اسلامی بر آن منتشر شده است، این كتاب را به چاپ دوازدهم رساند.


به گزارش نما، این کتاب قصه پسری نوجوان به نام بهزاد را روایت می‌کند که ناگهان در مسیر انقلاب قرار گرفته است. او دچار ترس‌هایی است که شاید هر نوجوانی در آن سن دارد اما در بهزاد کمی بیشتر هم هست.

اخبار فرهنگ و هنر - از طرفی هم به واسطه سن و تجربه‌اش از خیلی چیزها سر در نمی‌آورد. با این همه، وجود برادر بزرگ‌ترش بهروز که رفتار و تفکرات انقلابی دارد، کم‌کم ترس‌های او را کم می‌کند و بر شناختش می‌افزاید.

بهروز برای او از کاپیتولاسیون می‌گوید و دیگر ظلم‌ها و بی‌عدالتی‌هایی که آمریکایی‌ها و رژیم پهلوی بر سر مردم ایران آورده‌اند. از سویی دیگر سعید، بچه‌محل و همکلاسی بهزاد، که سرِ نترسی دارد، با کارهایش او را ترغیب می‌کند که بیشتر و زودتر به صف انقلابیون بپیوندد.

رمان « آن مرد با باران می‌آید » اثر وجیهه سامانی در سال ۱۳۹۱ در جشنواره‌ داستان انقلاب حوزه‌ هنری برگزیده و توسط انتشارات سوره‌ مهر منتشر شد. چاپ‌های بعدی این کتاب توسط انتشارات کتابستان معرفت صورت گرفته ‌است.
ثبت: ۱۳۹۸/۱۱/۲۹

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
Captcha