نسخه چاپی

بی‌رونق‌ترین شب عید را داریم

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو می‌گوید: امسال بی رونق‌ترین شب عید سال را سپری می‌كنیم و فعلا نه خریدار واقعی و نه فروشنده‌ای وجود دارد.


به گزارش نما، سعید موتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت خودرو تا پایان هفته گران خواهد شد؟ گفت: طی سه هفته گذشته قیمت خودرو به یکباره گران شد که بعد از مدتی روند آرامی به خود گرفت. موج افزایش قیمت خودرو فروکش کرده است. یعنی کسانی که طی سه هفته گذشته قیمت خودرو را سلیقه‌ای اعلام کردند و خودروها را به مردم فروختند حالا خریداران ضرر کردند.

سعید موتمنی افزود: کسانی که خودروهای 30 تا 40 میلیون تومانی را دپو کرده بودند در سه هفته گذشته این خودروها را به بازار عرضه کردند، عده دیگری هم هستند که خودروهای داخلی را در انبارها دپو کرده و قصد دارند که شب عید به مردم عرضه کنند؛ این در حالی است که امسال بی رونق‌ترین شب عید سال را سپری می‌کنیم و فعلا نه خریدار واقعی و نه فروشنده‌ای وجود دارد.

وی با اشاره به قیمت واقعی پراید اظهارکرد: در حال حاضر قیمت واقعی پراید 53 میلیون تومان است، کسانی که این خودرو را از رقم اعلام شده بالاتر خریداری کردند، ضرر کرده‌اند.

موتمنی به وضعیت بازار اشاره کرد و گفت: متاسفانه در شب عید واحدهای صنفی بیکار نشسته‌اند؛ این در حالی است که وضعیت بازار خودرو در فضای مجازی بسیار داغ است. به مردم توصیه می کنیم برای خرید خودرو عجله نکنند و برای خرید زیر بار هر قیمتی نروند.
ثبت: ۱۳۹۸/۱۱/۲۹

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
Captcha