نسخه چاپی

مدارس تهران روز چهارشنبه تعطیل است؟!

ثقفی درباره تعطیلی مدارس تهران برای فردا گفت: هنوز تصمیمی درباره تعطیلی مدارس برای فردا چهارشنبه اتخاذ نشده است.


به گزارش نما، مسعود ثقفی سخنگوی آموزش و پرورش در یک برنامه تلوزیونی با موضوع تعطیلی مدارس درباره دلیل تعطیل نشدن مدارس تهران تا پایان هفته گفت: با توجه به اینکه تعطیلی مدارس موافقان و مخالفانی دارد تصمیم‌گیری درخصوص مدارس تهران روزانه صورت می گیرد. در زمینه تعطیلی تا آخر هفته برخی معتقدند اگر مدارس را یک هفته تعطیل اعلام کنیم باعث افزایش مسافرت‌ها می شود و احتمالا این مسافرت ها باعث خواهد شد وضعیت شیوع ویروس کرونا تشدید شود. اما دلیل آموزش و پرورش از مدل تصمیم‌گیری اعلام تعطیلی روزانه مدارس این امر نیست.ثقفی در ادامه با بیان اینکه تصمیم‌گیری درباره تعطیلی مدارس فقط بر عهده آموزش و پرورش نیست افزود: عمیقاً نگرانیم که شاید شرایط مدارس برای مقابله با این ویروس مهیا نباشد و به همین دلیل موافق تعطیلی دو هفته‌ای مدارس بودیم.

اخبار اجتماعی - سخنگوی آموزش و پرورش تهران تصریح کرد: در حال حاضر نظرات وزارت بهداشت برای تعطیلی مدارس در اولویت است، آموزش و پرورش نیز متناسب با نظریات این وزارتخانه تصمیم‌گیری و اعلام نظر خواهد کرد.

ثقفی در ادامه درباره تعطیلی مدارس تهران برای فردا نیز گفت: هنوز تصمیمی درباره تعطیلی مدارس برای فردا چهارشنبه اتخاذ نشده است.
ثبت: ۱۳۹۸/۱۲/۶