نسخه چاپی

تازه ترین خبرها از بهاره رهنما و «بچه مهندس»

نویسنده سریال «بچه مهندس» گفت: با اینكه فكر می كردیم ممكن است تعداد قسمت‌های این سریال در فصل سه بیشتر باشد، اما این سریال در ۳۵ قسمت به جمع‌بندی رسید.


به گزارش نما، «حسن وارسته» نویسنده فصل سه سریال « بچه مهندس » با اشاره به مراحل نگارش این سریال گفت: تقریبا از اوایل سال جاری مشغول نگارش این سریال هستم و از تابستان نیز فصل سه کار وارد مرحله تولید شد. در این فصل برخلاف فصل های قبل، سر صحنه حاضر می‌شدم و براساس اتفاق‌های لحظه‌ای سریال را می‌نوشتم و چند روز قبل نگارش سریال بچه مهندس به پایان رسید.

اخبار فرهنگ و هنر - وی ادامه داد: با اینکه فکر می کردیم ممکن است تعداد قسمت‌های این سریال در فصل سه بیشتر باشد، اما این سریال در در ۳۵ قسمت به جمع بندی رسید.

این نویسنده همچنین درباره تصویربرداری این سریال نیز گفت: این روزها تصویربرداری سریال در پالایشگاه نفت و ... در حال انجام است و بزودی تصویربرداری به پایان می‌رسد.

علی غفاری کارگردانی و سعید سعدی تهیه کنندگی این سریال را به عهده دارند. دو فصل قبل این سریال در سال گذشته از شبکه دو سیما پخش شد. فصل اول این سریال در رمضان ۹۷ و فصل دو نیز در دی ماه ۹۷ بروی آنتن رفت.

پرویز پورحسینی، بهاره رهنما ، اندیشه فولادوند، بهناز جعفری ، افشین نخعی، سلمان فرخنده، سیاوش چراغی پور، فرزین محدث، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی فر، حمید شریف زاده از بازیگرانی هستند که هم در فصل یک و هم در فصل دو حضور داشتند که در کنار آنها بازیگران دیگری هم به این کار پیوستند.

پیش از این سیما تیرانداز، علی اوسیوند، نسرین نکیسا، مهران نائل، صحرا اسداللهی، فرج الله گل‌سفیدی و سیامک اشعریون هم به این سریال اضافه شده بودند و مانی رحمانی نقش نوجوانی جواد و یوا تدین نقش کودکی جواد را بازی می‌کردند. همچنین فرهاد قائمیان، ثریا قاسمی، کامران تفتی و اتابک نادری، روزبه حضاری از بازیگران جدید این فصل هستند.
ثبت: ۱۳۹۸/۱۲/۷

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
Captcha