نسخه چاپی

آیا استقلال هنوز شانس قهرمانی دارد؟

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش كه « آیا استقلال هنوز شانس قهرمانی دارد؟ »، خاطرنشان كرد: در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و استقلال هنوز هم شانس دارد.


به گزارش نما، علیرضا اکبرپور درباره دیدار استقلال - گل‌گهر که با شکست آبی‌پوشان همراه شد، گفت: این بازی تقریباً یکطرفه بود و استقلال از لحاظ مالکیت توپ و ایجاد موقعیت گل تیم برتر میدان بود. متأسفانه بدشانسی مانع از برد استقلال شد و گل‌گهر فقط روی یک موقعیت به گل رسید. استقلال به هیچ عنوان مستحق باخت در این بازی نبود.

اخبار ورزشی- وی در مورد مدیرعاملی علی فتح‌الله‌زاده در باشگاه استقلال خاطر نشان کرد: استقلال در این دو ماه با مشکلات مدیریتی مواجه بود و حاشیه‌های زیادی هم ایجاد شد. فکر می‌کنم اگر فتح‌الله‌زاده زودتر در این پُست قرار می‌گرفت اوضاع الان بهتر بود. خیلی از مشکلات باعث رفتن استراماچونی شد و مجیدی هم در بدترین شرایط تیم را تحویل گرفت، حتی استقلال از لحاظ بدنی هم با مشکل مواجه شده بود، ولی با این حال بعد از رفتن استراماچونی، استقلال نتایج بدی نگرفت.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که « آیا استقلال هنوز شانس قهرمانی دارد؟ »، خاطرنشان کرد: در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و استقلال هنوز هم شانس دارد، ولی با این شرایطی که پیش آمد کار استقلال هم سخت شد. برگزار نشدن دیدار سپاهان - پرسپولیس به دیگر مدعیان قهرمانی ضربه زد و این موضوع در نهایت باعث شد تا پرسپولیس برنده بازی اعلام شود و اختلاف این تیم با سپاهان به ۱۰ امتیاز برسد.
ثبت: ۱۳۹۸/۱۲/۱۰