نسخه چاپی

فرار به جلوی اصلاح‌طلبان در تفسیر علت شكست‌شان در انتخابات

عضو فراكسیون روحانیت مجلس گفت: پس از ردصلاحیت تعداد قابل توجهی از اصلاح‌طلبان به دلایل اقتصادی، اخلاقی و...، آنها برای توجیه هواداران‌شان بحث مشاركت در انتخابات را پیش كشیدند حال آنكه مشاركت پایین مردم در انتخابات به خاطر بی‌توجهی دولت به مسائل معیشتی مردم بود.
به گزارش نما، حجت‌الاسلام احمد سالک کاشانی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی فضاسازی‌ها از سوی اصلاح‌طلبان در مورد انتخابات گفت: این رفتار اصلاح‌طلبان که سعی دارند عدم توفیقشان در انتخابات را به مشارکت پایین مردم در انتخابات ربط دهند، یک نوع فرار به جلو است.

اخبار سیاسی - وی افزود: نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس در طول 4 سال مجلس دهم توجیه و حمایت از عملکرد دولت می‌پرداختند و در پایان کار وقتی دیدند دولت هم توفیقی ندارد، از دولت آقای روحانی هم عبور کردند و نطق‌های تندی را علیه آن داشتند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: اصلاح‌طلبان وقتی دیدند صلاحیت تعداد قابل توجهی از آنان به دلیل مسائل اقتصادی، اخلاقی و... از سوی شورای نگهبان رد شد، بحث مشارکت را مطرح کردند تا برای طرفدارانشان توجیهی آورده باشند.

سالک خاطرنشان کرد: مشارکت پایین مردم در انتخابات به خاطر توجه نکردن دولت به مسائل معیشتی مردم بود و دولت هم به جای اینکه بستر فقر و استضعاف را در جامعه برطرف کند، به برجام پرداخت. برجامی که نتیجه خاصی برای ما به دنبال نداشت.

وی در پایان گفت: دولت اقدام خاصی را برای حل مشکل بیکاری و تورم و حل مشکل حاشیه‌نشینی صورت نداد و امام امروز بین 11 تا 18 میلیون حاشیه‌نشین در سراسر کشور داریم و علاوه بر این مشکلات بازنشستگان و... نیز وجود دارد که دولت کار خاصی برای آنها نکرده است.
ثبت: ۱۳۹۸/۱۲/۱۰