نسخه چاپی

حمله صهیونیستها به نمازگزاران در مسجدالاقصی

سحرگاه امروز تعداد زیادی از نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی از باب المغاربه به مسجدالاقصی یورش بردند و به سمت نمازگزاران و تحصن كنندگان مسجد بمب های صوتی، آتش زا و گاز فلفل پرتاب كردند.

به گزارش نما به نقل از العالم، موسسه اوقاف و میراث الاقصی اعلام کرد: بر اثر حمله صهیونیست ها تعدادی از نمازگزاران که اغلب سالخورده هستند، مجروح شدند و از داخل مسجد صدای ناله و کمک خواهی به دلیل نبود کادر امدادرسانی در ساعات اولیه صبح به گوش می رسید.

این موسسه در بیانیه ای توضیح داد که قبل از نماز صبح تعداد زیادی از نیروهای صهیونیست، مسجدالاقصی را محاصره کرده و در تمام ورودی ها مستقر شدند و نیروهای ویژه نیز در میدان البراق استقرار یافتند تا از ورود مردان زیر 50 سال و زنان به داخل مسجدالاقصی جلوگیری کنند.

موسسه اوقاف و میراث الاقصی خاطرنشان کرد، به دنبال حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی، بیشتر نمازگزاران به ناچار نماز صبح را در مکان های نزدیک به درهای مسجدالاقصی برگزار کردند و چند دقیقه بعد از پایان نماز صبح همه درها بسته و هجوم وحشیانه ای به سوی نمازگزاران آغاز شد.

موسسه الاقصی حمله نظامی در ساعات اولیه صبح را بسیار خطرناک اعلام و پیش بینی کرد این حمله مقدمه حملاتی باشد که گروه های صهیونیستی برای امروز ترتیب داده اند.

این موسسه از کشورهای عربی و امت اسلامی خواست برای دفاع و نجات مسجدالاقصی اقدام کنند.
ثبت: ۱۳۹۳/۷/۲۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: