نسخه چاپی

نگرانی رژیم صهیونیست از تضعیف داعش

افسران بلند پایه رژیم صهیونیستی با ابراز نگرانی از هدف قرار گرفتن مواضع گروهك تروریستی «داعش» توسط ائتلاف غربی و عربی، مدعی شدند كه تضعیف داعش به نفع ایران، حزب الله و سوریه است.

به گزارش نما به نقل از فارس، رژیم صهیونیستی که از بدو تحولات سوریه و فعالیت گروهک‌های تروریستی در آن کشور از هیچ تلاشی برای درمان مجروحان گروهک‌های تروریستی و پشتیبانی از افراد مسلح دریغ نکرده است، در مواضعی روشن، حملات ائتلاف غربی به مواضع داعش را «اشتباهی بزرگ» خواند و ضمن مخالفت با هدف قرار دادن داعش، مدعی شد که تضعیف داعش به نفع ایران، حزب الله و رئیس جمهور سوریه است.

روزنامه الاخبار لبنان در گزارشی اعلام کرد که «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی چند روز گذشته تاکید کرده بود که مبارزه با داعش بدون مبارزه با ایران و حزب الله ممکن است که پیروزی غرب را در نبرد با داعش به دنبال داشته باشد ولی در مبارزه با تروریسم شکست خواهند خورد.

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوب» در گزارشی به نقل از افسران بلند پایه آن رژیم، حمله به داعش را اشتباهی غیر منطقی خواند و با بیان اینکه «داعش سعی در سرنگونی نظام بشار اسد و ترساندن ایران و حزب الله دارد»، مدعی شد که کشورهای غربی با هدف قرار دادن داعش و حمایت از شیعیان رادیکال حزب الله، بشار اسد و ایران مرتکب اشتباه بزرگی می‌شوند.

یک افسر بلند پایه رژیم صهیونیستی با بیان اینکه «من بیش از اینکه از یک گروهک که فرمانده‌اش در درعا زندگی می‌کند نگران باشم، از حزب الله نگران هستم». او درباره احتمال باز شدن جبهه‌ای در شمال فلسطین اشغالی و بروز جنگ با حزب الله گفت که ارتش آن رژیم همواره در راستای دستیابی به آمادگی برای رویارویی با هر گونه درگیری در جنوب لبنان تلاش می‌کند.

وی با تهدید اینکه ارتش این رژیم در صورت بروز جنگ با حزب الله مجبور خواهد از همه توانش استفاده کند، با اشاره به بسته شدن فرودگاه بن گوریون در جنگ اخیر علیه غزه، تاکید کرد: در صورت بروز جنگ با حزب الله فرودگاه بن گوریون و بندر حیفا از همان روز نخست جنگ بسته خواهند شد.
ثبت: ۱۳۹۳/۸/۹

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: