نسخه چاپی

اجبار زنان متاهل موصلی به طلاق

منابع عراقی از جدیدترین اقدام ضد دینی و اخلاقی گروهك داعش در مجبور كردن زنان متاهل موصلی به طلاق از همسرانشان برای تصاحب آنها از سوی سركرده های داعش پرده برداشتند.

به گزارش نما ، مهر به نقل از پایگاه المسله نوشت: یک منبع امنیتی عراقی اعلام کرد: گروهک داعش زنان موصل و برخی دیگر از شهرهای تحت اشغال خود را مجبور به ازدواج با سرکرده های این گروهک می کند.

این منبع افزود: تروریستها داعش زنان متاهل را مجبور به طلاق از همسرانشان برای به عقد درآوردن آنها با سرکرده های داعش در اقدامی مغایر با شریعت دین مبین اسلام که داعشی ها مدعی آن هستند، می کنند.

به گفته این منبع امنیتی بیشتر درخواستهایی که در این زمینه به نیروهای امنیتی می رسد این است که زنان موصل و برخی دیگر از شهرهای عراقی از این اقدامات ضد دینی و ضد اخلاقی داعش رهایی پیدا کنند.

این منبع بیان کرد: داعشی ها زنان را می ربایند تا همسران آنها را در برابر عمل انجام شده قرار دهند.سرکرده های اصلی داعش بیشترین تمایل را به زنان زیبا نشان می دهند و آنها را در صورتی که متاهل باشند مجبور به طلاق می کنند.گواه این موضوع یکی از زنان موصل که از زیبایی،پایگاه اجتماعی، فرهنگی و مادی خوبی برخوردار بود و وادار کردن همسر این زن به طلاق آن است.این زن مانند بسیاری دیگر از زنان موصل نتوانسته بود بگریزد زیرا داعش فرزند کوچکش را گروگان گرفته و تهدید کرده بود در صورت فرار، فرزندش را خواهد کشت.

این منبع تاکید کرد: بسیاری از زنان داعش از این ازدواج ها گریخته اند و برخی نیز پس از رد و بدل شدن میان سرکردگان داعش خودکشی کرده اند.
ثبت: ۱۳۹۳/۸/۹

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: