نسخه چاپی

لیبرمن با شارلی ابدو رأی جمع می‌كند!

آویگدور لیبرمن وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به عنوان بخشی از برنامه تبلیغاتی خود برای كسب رأی، هفته‌نامه موهن فرانسوی ضد اسلامی شارلی ابدو به را به رایگان توزیع می‌كند.

به گزارش نما به نقل از العالم، دادگاه عالی رژیم صهیونیستی چهارشنبه به لیبرمن وزیر خارجه این رژیم اجازه داد تا هفته نامه یاد شده را به عنوان تبلیغات انتخاباتی توزیع کند. این در حالی است که کمیته مرکزی انتخابات در ابتدا او را از توزیع این هفته نامه بازداشته بود.

لیبرمن به همراه سایر سران این رژیم خود را برای شرکت در انتخابات پارلمانی (کنیست) آماده می کند که قرار است در هفدهم ماه مارس آینده برگزار شود.

دادگاه عالی در حکم صادره اعلام کرد : " توزیع مجانی مجله به عنوان بخشی از مبارزه انتخاباتی یک اقدام قانونی به شمار می رود."

لیبرمن رییس حزب " اسراییل خانه ماست" برای انجام این نوع تبلیغات به دادگاه عالی متوسل شد؛ آن هم پس از آن که احمد الطیبی عضو عرب کنیست خواستار منع توزیع آخرین شماره این هفته نامه شد زیرا در بردارنده یک کاریکاتور توهین آمیز است که خشم مسلمانان را برانگیخته است.

کمیته انتخابات به ریاست قاضی سلیم جبران از توزیع هفته نامه در ابتدای ماه جلوگیری به عمل آورد، زیرا معتقد است لیبرمن در حال توزیع هدایای مجانی است . بهای این هفته نامه 35 شیکل است و لیبرمن با اموال انتخاباتی هفته نامه یاد شده را خریداری کرده است.

لیبرمن و هواداران حزب راستگرای افراطی او تقریبا بیست روز پیش این هفته نامه را در میان رهگذران خیابان شلوغ روچلد توزیع کردند.
ثبت: ۱۳۹۳/۱۲/۷

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: