نسخه چاپی

جزئیات شناسایی و انتقال پیكر دانایی‌فر

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از آخرین جزئیات شناسایی و انتقال پیكر استوار شهید جمشید دانایی‌فر از خاك پاكستان به ایران خبر داد و گفت:‌ پیكر این شهید در چهارم فروردین با حضور گسترده مردم در شهرستان هامون به خاك سپرده می‌شود.

به گزارش نما به نقل از فارس، سردار رهامبخش حبیبی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در مورد آخرین جزئیات شناسایی و انتقال پیکر استوار دوم شهید جمشید دانایی‌فر اظهار داشت: بعد از اینکه در پایان سال 92 پنج نفر از مرزبانان گردان نگور شهرستان سرباز به دست گروهک تروریستی جیش‌العدل به گروگان برده شدند بعد از فعالیت‌ و رایزنی‌های زیاد در فروردین 93 چهار نفر از آنها به آغوش خانواده بازگشتند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب که گروهبان یکم جمشید دانایی‌فر از سوی افراد این گروهک به گروگان گرفته شد و وضعیت وی در هاله‌ای از ابهام بود، گفت: بالاخره با فعالیت‌ها و رایزنی‌های فراوان، مردم، مسئولان، مأموران انتظامی و امنیتی یکی از افراد این گروهک دستگیر و در بازجویی از وی محل جنازه مرزبان دانایی‌فر در خاک پاکستان شناسایی شد.

وی ادامه داد: پیکر شهید دانایی‌فر در روز اول فروردین سال‌جاری به داخل کشور منتقل شد و لحظاتی پیش توسط همسر و خانواده‌اش شناسایی شد.

این مقام ارشد انتظامی ضمن تبریک و تسلیت شهادت استوار دوم جمشید دانایی‌فر به حضرت ولی‌عصر (عج)، مقام معظم رهبری و خانواده ایشان خاطرنشان کرد: مراسم تشییع این مرزبان شهید در روز چهارم فروردین مصادف با شهادت حضرت زهرا (س) برگزار و در شهرستان هامون به خاک سپرده می‌شود

۱۳۹۴/۱/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...