نسخه چاپی

كاهش قیمت مرغ از نیمه دوم فروردین

رئیس اتحادیه تعاونی‌های صنعت مرغداران با اشاره به اینكه از نیمه دوم فروردین انتظار كاهش قیمت مرغ وجود دارد گفت: هم‌اكنون متوسط قیمت مرغ در تمام استان‌ها بین 7400 تا 8300 تومان است و در كنار آن شركت پشتیبانی امور دام مرغ منجمد عرضه می‌كند.

به گزارش نما به نقل از فارس: رئیس اتحادیه تعاونی‌های صنعت مرغداران با اشاره به اینکه از نیمه دوم فروردین انتظار کاهش قیمت مرغ وجود دارد گفت: هم‌اکنون متوسط قیمت مرغ در تمام استان‌ها بین 7400 تا 8300 تومان است و در کنار آن شرکت پشتیبانی امور دام مرغ منجمد عرضه می‌کند.

حمید فاضلی با اشاره به آخرین وضعیت بازار مرغ و عرضه و تقاضا در استان‌های کشور اظهار داشت: هم‌اکنون مرغ زنده بین 5000 تا 5500 تومان است.

وی افزود: مرغ آماده طبخ به طور متوسط در استان‌ها بین 7400 تومان تا 8300 تومان فروخته می‌شود که قیمت آن براساس میزان تقاضا در شهرهای مسافرپذیر متغیر است.

رئیس اتحادیه تعاونی‌های صنعت مرغداران با تاکید براینکه انتظار کاهش قیمت از نیمه دوم فروردین وجود دارد گفت: در کنار عرضه‌های مرغ گرم شرکت پشتیبانی امور دام هم اقدام به عرضه مرغ منجمد با قیمت 5500 تومان به دست مصرف‌کننده می‌کند.

فاضلی با اشاره به اینکه نسبت به روزهای پایانی سال 93 آرامش به این بازار بازگشته است تصریح کرد: انتظار می‌رود که در نیمه دوم فروردین قیمت مرغ بین 7500 تومان تا 8000 تومان کاهش یابد.

۱۳۹۴/۱/۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: