نسخه چاپی

اپل در سال جاری 3 آیفون معرفی خواهد كرد

اپل قصد دارد تا در نیمه دوم سال ۲۰۱۵، از سه آیفون جدید رونمایی كند كه در میان آنها می توان سایز نمایشگر ۴ اینچ را نیز مشاهده نمود.

به گزارش نما به نقل از دیجیاتو: اپل قصد دارد تا در نیمه دوم سال ۲۰۱۵، از سه آیفون جدید رونمایی کند که در میان آنها می توان سایز نمایشگر ۴ اینچ را نیز مشاهده نمود.

جدا از آیفون ۶S و 6s Plus، نسخه ۴ اینچی با نام ۶C شناخته خواهد شد.

تقریبا چهار ماه پیش و در دسامبر ۲۰۱۴ نیز چنین شایعه ای قوت گرفته بود؛ به نظر می رسد اپل برای کاربرانی که تمایل دارند همچنان از سایز نمایشگر ۴ اینچ، در کنار جدیدترین تکنولوژی ها بهره گیرند، تصمیم به ارائه آیفون جدید با نمایشگری ۴ اینچی نیز گرفته است.

دیجی تایمز می گوید که آیفون ۶C جدید از طریق تامین کننده ای به نام Wistron به تولید خواهد رسید در حالی که آیفون های بزرگتر، از طریق Foxconn به دست مصرف کنندگان می رسند. البته در ماه ژانویه، وب سایت چینی Feng.com اعلام کرد که اپل هنوز سفارش خود برای آیفون های ۴ اینچ را به ثبت نرسانده است.

در اوایل سال میلادی جاری، مدیرعامل اپل، تیم کوک گفت که آیفون های جدید با نمایشگرهای بزرگتر، توانسته اند در سه سال گذشته بیش از هر زمان دیگری کاربران اندروید را به خود جذب نمایند و از سوی دیگر نیز مشتریان بسیار زیادی به این مدل ها علاقه مند گشته اند. احتمالا اپل بر این باور است که ارائه ی نسخه ۴ اینچی و در اختیار گذاشتن انتخاب های متفاوت به کاربران، در نهایت منجر به فروش بالاتر اسمارت فون هایش خواهد شد.

انتظار می رود مانند همیشه، اپل در سپتامبر، از آیفون های جدید پرده بردارد که گفته می شود از ۲ گیگابایت رم و تکنولوژی جدید Force Touch برخوردار خواهند بود؛ این تکنولوژی هم اکنون به اپل واچ، مک بوک جدید و مک بوک پروهای سال ۲۰۱۵ راه یافته است.

۱۳۹۴/۱/۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...