نسخه چاپی

عملكرد قوه قضاییه در سال 93 در گفتگو با عضو كمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی بررسی شد:

چگونگی رسیدگی به پرونده م-ه محل ارزیابی و قضاوت مردم نسب قوه قضاییه

عکس خبري -چگونگي رسيدگي به پرونده م-ه محل ارزيابي و قضاوت مردم نسب قوه قضاييه

موسی غضنفرآبادی گفت:این قوه از جهتی كه سال گذشته چندین پرونده مهم فساد اقتصادی را پیگیری كرده است و آن را به نتیجه رساندند ، موفق عمل كرده است .

موسی غضنفرآبادی عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار نما در رابطه ارزیابی خود از دستگاه قضا در سال 93 اظهار داشت : ارزیابی بنده از عملکرد دستگاه قضا در امسال خوب است. البته این موضوع را از جهات مختلفی می تواند بررسی کرد. پیگیری هایی حقوقی و هم پیگیری های مالی و بررسی پرونده های مهم در سال گذشته بسیار خوب بوده است .
وی افزود: همچنین عملکرد این قوه در شورای حل اختلاف نیزمثبت ارزیابی می شود . البته ما در مجلس نیز طرح شورای حل اختلاف را آماده کرده ایم و باید آن را نهایی کنیم تا این شورا بتواند کمی چابک تر و بهتر عمل کند تا میزان رضایت مردم را در این زمینه افزایش دهیم. ولی مجموعا هم سیاست گذاری که رییس محترم قوه قضائیه در نظر گرفته است و همچنین موضع گیری های به موقعی که ایشان در مقاطع حساس داشته اند ، همچنین سخنان ایشان در رابطه با افرادی که جرایم خشن را انجام می دادند بسیار خوب ارزیابی می شود.
این کارشناس مسایل حقوقی ادامه داد: این قوه از جهتی که سال گذشته چندین پرونده مهم فساد اقتصادی را پیگیری کرده است و آن را به نتیجه رساندند ، موفق عمل کرده است . با توجه به همه این مجموعه های نامبرده و نوع عملکرد این قوه بنده احساس می کنم که این روند مثبت بوده است . البته امیدواریم با توجه به حساسیت هایی که برای پرونده آقای مهدی هاشمی است، این پرونده هم مانند پرونده های دیگر به خوبی رسیدگی شود که این مقوله خود یکی از محل های قضاوت مردم است .

۱۳۹۴/۱/۱۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...