نسخه چاپی

عضو كمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با نما عنوان كرد :

دیداری برای احیای امر به معروف و نهی از منكر/در دیدار مقام معظم رهبری با اردوغان جز بزرگی و عظمت دیده نشد

عکس خبري -ديداري براي  احياي امر به معروف و نهي از منکر/در ديدار مقام معظم رهبري  با اردوغان جز بزرگي و عظمت ديده نشد

عبدالرضا مصری گفت:این رفتار مقام معظم رهبری برای همه ما درس است. ایشان برای امر به معروف یك شخص این گونه بزرگ منشانه رفتار می كنند. بنده این دیدار را برمبنای امر به معروف دیده ام .

عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در رابطه با دیدار اردوغان با مقام معظم رهبری اظهار داشت: با توجه به اینکه دشمنان به دنبال ایجاد ناامنی در منطقه هستند ممکن است که برخی کشورها خصوصا همسایه تحت تحریفات گوناگون دشمن در ایجاد نا امنی در منطقه متاثر باشند؛ اینکه ما هوشیارانه عمل کنیم و نگذاریم تا این ناامنی ها شکل بگیرد، امر پسندیده ای است.
رییس فراکسیون حزب موتلفه اسلامی افزود: چنانچه برخی اعمال مستحب و برخی واجب است؛ نباید به خاطر مستحبی واجبی را از دست بدهیم ؛ به نظر من آمریکا بسیار تلاش کرد، تا با حمله نظامی به افغانستان و عراق مرزها را برای ما ناامن کند. همچنین با تغییراتی که در پاکستان انجام شد و تقویت گروهکهای تروریستی ، مرز پاکستان را برای ما ناامن کند و کشور را به اطراف مشغول کند.
مصری تاکید کرد : اما ما با توجه به اقتدار نظامی و امنیتی که تا کنون داشته ایم ، خوشبختانه وارد این نامنی ها نشده ایم.
وی با اشاره به اظهارات اخیر اردوغان نخست وزیر ترکیه و دیدار وی با حضرت امام خامنه ای( مدظله العالی) ادامه داد: از نگاه شخصی بنده و به علت کوچکی ظرف درونی خودم ، در قبال رفتار اردغان و یا هرکسی که بوی رفتار اردغان بدهد ؛ در هیچ سطح و رابطه ای نمی پذیرفتم. اما با توجه به بزرگ منشی حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) ظرفیت پذیرش این ذرات است . باید بگویم آنها کسی نیستند اما ظرف وجودی ایشان آنقدر بزرگ است که ذرات گمان کرده اند بزرگ هستند .
مصری تاکید کرد: این رفتار مقام معظم رهبری برای همه ما درس است. ایشان برای امر به معروف یک شخص این گونه بزرگ منشانه رفتار می کنند. بنده این دیدار را برمبنای امر به معروف دیده ام . ایشان کسی را که در یک کشور اسلامی ادعای مسوولیت می کند را امر به معروف کردند و نهی از اقداماتی که ممکن بود دیگران از آن سوءاستفاده کنند که البته این سوءاستفاده ها شد که باعث آن موضع گیری شد.
این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: بنده در این ملاقات چیزی جز بزرگی و عظمت مقام معظم رهبری و ایران را ندیدم . ما که نیازی به این ملاقاتها نداریم ولی اگر می توانیم یک فرد را جذب کنیم و هدایت کنیم و به جای اینکه در مقابل ما قرار بگیرد، در مقابل دشن قرار بگیرد ؛ هنری بزرگ است. البته بنده خودم را فاقد این هنر می دانم .

۱۳۹۴/۱/۲۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...