نسخه چاپی

وضعیت جیره بندی آب در تابستان

وزیر نیرو با بیان اینكه دولت برنامه ای برای افزایش قیمت آب و برق در سال جاری ندارد، گفت: با كمی صرفه جویی، آب در تابستان جیره بندی نخواهد شد.

به گزارش نما، حمید چیت چیان، در خصوص احتمال افزایش تعرفه آب و برق در سال جاری، گفت: دولت هیچگونه مصوبه ای برای افزایش قیمت در سال جاری ندارد و با توجه به شرایط کنونی، قیمت آب و برق در سال 94 تغییری نخواهد کرد.

وزیر نیرو در خصوص اعلام برخی مسئولین مبنی بر اینکه در تابستان با مشکل کمبود آب مواجه نخواهیم بود نیز بیان کرد: ما به شرطی آب را جیره بندی نخواهیم کرد که مردم با ما همراهی کنند.

وی بر ضرورت صرفه جویی در مصرف آب تا رفع کامل مشکل کم آبی تاکید کرد و افزود: وزارت نیرو برنامه ای را برای جیره بندی آب در دستور کار ندارد، اما این موضوع به شرطی محقق می شود که مردم با کاهش مصرف خود، با همراهی داشته باشند، در غیر اینصورت جیره بندی صورت خواهد گرفت.

این عضو کابینه دولت یازهم همچنین در خصوص آخرین وضعیت دریاچه ارومیه نیز عنوان کرد: برای بهبود وضعیت دریاچه ارومیه طرح های متعددی در حال اجرا است، اما اثر آنها را نمی توان در کوتاه مدت مشاهده کرد.

وزیر نیرو ادامه داد: به هر حال امیدواریم که در میان مدت و بلند مدت شاهد بهبود وضعیت دریاچه ارومیه باشیم و وزارت نیرو تمام تلاش خود را برای جلوگیری از کاهش میزان آب دریاچه ارومیه بکار خواهد گرفت.

۱۳۹۴/۱/۲۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...