نسخه چاپی

تفاهم نامه فدراسیون و وزارت برای ماندن كی‌روش

نماینده وزارت ورزش در مذاكره با كارلوس كی‌روش و فدراسیون فوتبال با قرائت تفاهم‌نامه سه جانبه، گفت: همه باید همزبان و همدل برای موفقیت تیم ملی گام برداریم و هر كسی توانایی این كار را ندارد برود.

به گزارش نما به نقل از مهر، در پایان نشست کارلوس‌ کی‌روش با علی کفاشیان و حسنی‌خو نماینده وزارت ورزش، تفاهم نامه مشترک قرائت شد. حسنی‌خو این تفاهم نامه را به این شکل در جمع خبرنگاران قرائت کرد.

1- مقرر شد سرمربی تیم ملی برابر قرارداد خود به وظایفش عمل کند و برنامه‌هایش را متناسب با شرایط و امکانات فدراسیون فوتبال هماهنگ کند.

2- فدراسیون فوتبال موظف شد با توجه به شرایط موجود، نسبت به فراهم کردن امکانات مورد نیاز اقدام کند. در این خصوص بررسی و تصویب برنامه سرمربی تیم ملی و تامین اعتبارات مورد نیاز جزو اولویت های فدراسیون است.

حسنی خو در این خصوص تاکید کرد: همه باید همزبان و همدل کار را دنبال کنند. همه باید برای موفقیت تیم ملی قدم بردارند و هر کسی توانایی ندارد می تواند خودش برود.

3 - وزارت ورزش و جوانان در راستای موفقیت تیم ملی و برای حل مشکلات متعهد است حداکثر حمایت مادی و معنوی را از تیم ملی داشته باشد.

حسنی‌خو همچنین تاکید کرد: ما باید همدل و همزبان تلاش کنیم تا تیم ملی به جام جهانی روسیه صعود کند. همان طور که علی کفاشیان هم گفت برنامه ریزی ما باید برای صعود به دور دوم جام جهانی روسیه باشد.

۱۳۹۴/۲/۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: