نسخه چاپی

افزایش تدابیر امنیتی در فرودگاه لس‌آنجلس

مقام‌های آمریكایی از افزایش تدابیر امنیتی در فرودگاه بین‌المللی لس‌آنجلس و اطراف آن به دنبال تهدید گروه تروریستی داعش خبر دادند.

به گزارش نما به نقل از فارس، به دنبال تهدید جدید گروه تروریستی داعش مبنی بر حمله علیه پرسنل نظامی و فرودگاه‌های لس آنجلس، تدابیر امنیتی در فرودگاه‌های دیگر بخش‌های کالیفرنیای جنوبی افزایش یافت.

شبکه خبری آمریکایی «ان‌بی‌سی» امروز شنبه با انتشار این خبر نوشت: گروه تروریستی داعش از هواداران خود درخواست کرده تا به منافع غرب در سرتاسر جهان حمله کنند.

بر اساس این گزارش، در شهر لس‌آنجلس ماشین‌های گشت زنی دو سرنشینه در اقدامی احتیاطی به مراقبت مشغول بوده و بنا به گفته مقام‌های رسمی تدابیر امنیتی هفته جاری تا فرودگاه بین‌المللی این شهر گسترش یافته است.

مقام‌های پلیس در این باره اعلام کردند که تاکنون توطئه‌ای خاص را شاهد نبودند اما به دنبال دریافت اطلاعاتی خارج از کشور تدابیر امنیتی و نیز مراقبت از افراد افراطی مظنون در آمریکا افزایش یافته است.

به گزارش این منبع خبری، سخنگوی پلیس امنیت داخلی آمریکا اعلام کرد که در ماه‌های گذشته اقدام‌های امنیتی منجمله تفتیش مسافران در برخی فرودگاه‌های منتخب خارج از کشور و افزایش تصادفی جست‌وجوی مسافران و بررسی اثاثیه آن‌ها در پروازهای بین‌المللی به سوی آمریکا افزایش یافته است.

۱۳۹۴/۲/۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: