نسخه چاپی

ادعای مضحك از مروج فتوای جهاد نكاح

یكی از مبلغان وهابی سعودی كه مروج فتوای جهاد نكاح است، مدعی شد: شیعیان نقشی در وقایع پیش از قیامت ندارند و به مذهب تسنن خواهند گروید یا اثری از آن ها باقی نخواهد ماند.

به گزارش نما به نقل از العالم، محمد العریفی، مُبلّغ وهابی عربستان در ادعایی عجیب پیشگوئی کرد، شیعیان یا به مذهب تسنن خواهند گروید یا اثری از آن ها باقی نخواهد ماند.

العریفی در صفحه شخصی اش در توئیتر نوشت: من سال ها درباره نشانه های روز قیامت تدریس و تألیف می کنم و حدیثی ندیده ام که حاکی از قدرت گرفتن رافضی ها (شیعیان) در آخر الزمان باشد و سرانجام نتیجه گرفتم، این طایفه یا به مذهب تسنن خواهد گروید و هدایت خواهند شد یا از بین خواهد رفت.

این مبلغ وهابی افزود: احادیث مربوط به آخر الزمان نشان می دهد که رافضی ها هیچ نقشی در تحولات و وقایع پیش از روز قیامت ندارند.

فتواهای مضحک !

"العریفی و علمای وهابی و سلفی" نظیر وی در سال های اخیر منشأ صدور فتواهای متعددی بوده اند که از آن برای قتل عام مسلمانان درسوریه، عراق، لیبی، یمن و سایرکشورهای اسلامی و هتک حرمت هزاران زن و دختر ساکن مناطق اشغال شده به دست تروریست های داعش و سایر گروه های مسلح در این کشورها استفاده شده است.

جهاد نکاح ، بچه دار شدن از راه دور، حرام بودن پوشیدن کمربند ایمنی، بدعت بودن شستن گوشت پیش از پختن، حلالیت همبستر شدن با همسر مرده، حرام بودن خوردن سمبوسه، جایز بودن خوردن گوشت جن، حرام بودن شنیدن قرآن کریم در زمان رانندگی و در محل کار و ده ها مورد عجیب دیگر، بخشی از فتواهای مضحک علمای وهابی در سال های اخیر است که گاه حتی طرفداران آنان را به ابراز تعجب وا می دارد.

۱۳۹۴/۲/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...