نسخه چاپی

چهار نفر در پالایشگاه شازند دچار گازگرفتگی شدند

حادثه گازگرفتگی در پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند در ظهر روز سه شنبه چهار كارگر را راهی بیمارستان كرد.

به گزارش نما، رییس اداره روابط عمومی پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا گفت: این حادثه در ساعت 13 و 45 دقیقه روز سه شنبه در واحد آر.سی.دی تصفیه ته مانده نفت خام رخ داد که کادر پزشکی این پالایشگاه بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند و اقدامات اولیه پزشکی برای چهار حادثه دیده انجام شد.

عباس سلیمانی افزود: مصدومان این حادثه از نیروهای پیمانکاری پالایشگاه هستند که در حال تخلیه کاتالیت از راکتور در واحد آر سی دی دچار مسمومیت با گاز ازت شدند.

وی گفت: این مصدومان پس از عملیات احیای قلبی و تنفسی با پزشک و پرستار برای پیگیری درمانی به بیمارستان امیرالمومنین (ع) اراک اعزام شدند.

رییس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک نیز در تماس تلفنی با خبرنگار ایرنا گفت: آمادگی برای پذیرش مصدومان در بیمارستان امیرالمومنین (ع) اراک فراهم شده و تیم پزشکی و اورژانس امادگی کامل برای خدمات رسانی به مصدومان را دارند.

در هفتم اردیبهشت ماه امسال نیز حادثه گازگرفتگی دیگری با گاز سولفید هیدروژن در پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند اتفاق افتاد که پنج کارگر را مصدوم کرد.

مصدومان این حادثه به بیمارستان امیرالمومنین (ع) اراک منتقل شدند که 2 نفر از آن ها از بیمارستان مرخص شده، 2 مصدوم فوت کرده و یک مصدوم دیگر نیز در کمای عمیق در بخش آی سی یو به سر می برد.

۱۳۹۴/۲/۱۵

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...