نسخه چاپی

نمایشگاه مد و لباس عمان در تهران

پنج‌شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه در خانه هنرمندان، كشور عمان نمایش مد و لباس خواهد داشت.

به گزارش نما به نقل از فارس، میهمانان بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به خصوص عمان به عنوان ویژه برنامه‌های خاصی را برای حضور در تهران تدارک دیدند، از این رو، کشور عمان فردا در خانه هنرمندان برنامه داشته و طی نمایشگاهی محصولات خود در حوزه مد و لباس را در محل نظارت دیگران قرار می‌دهد. همچنین شنبه در نمایشگاه کتاب تهران به عنوان روز فرانسه نام نهاده شده.

مودیسه رئیس نمایشگاه پاریس و سفیر فرانسه، همچنین مقامات فرانسوی در نمایشگاه تهران حضور داشته و روز فرانسه را گرامی می‌دارند، البته هر روز در نمایشگاه کتاب تهران به نام یک کشور نام نهاده شده و آن کشور به سبک خود در تالار گفت‌وگو، پذیرایی سنتی انجام خواهد داد.

براساس گزارش فارس، وزیر اطلاع‌رسانی عمان امروز سفری به اصفهان داشته و قرار است با چهره‌های فرهنگی ـ هنری این استان دیدار و گفت‌وگو کند، اما او فردا صبح به تهران بازمی‌گردد تا عصر فردا در نمایشگاه کتاب تهران حضور یافته و شب در برج میلاد ضیافت شب عمان را برگزار می‌کند.

این گزارش در خاتمه اضافه می‌کند؛ رئیس نمایشگاه کتاب بلونیا فردا به مناسبت روز ایتالیا در نمایشگاه کتاب بازدیدی از سالن‌های کودک و نوجوان دارد و قرار است در نشست‌ها شرکت کند.

۱۳۹۴/۲/۱۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...