نسخه چاپی

خبرورزشی به شش ماه توقیف محكوم شد

روزنامه خبرورزشی با شكایت امیر قلعه نویی سرمربی فصل گذشته استقلال تهران و از سوی شعبه 76 دادگاه كیفری استان تهران به شش ماه توقیف محكوم شد.

به گزارش نما به نقل از ایرنا، اردیبهشت ماه سال گذشته بود که روزنامه خبرورزشی، خبری را در ارتباط با درگیری بوبکر کبه مهاجم بورکینافاسویی اسبق استقلال تهران با امیر قلعه نویی سرمربی وقت این تیم منتشر کرد.

بر اساس این گزارش، به دنبال انتشار این خبر، قلعه نویی از روزنامه خبرورزشی به اتهام نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر شکایت کرد و دادسرا شکایت سرمربی استقلال را برای رسیدگی به دادگاه ارجاع کرد.

شکایت قلعه نویی از روزنامه خبرورزشی برای رسیدگی در اختیار شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی سیامک مدیرخراسانی قرار گرفت و دادگاه روز سیزدهم اردیبهشت ماه امسال با حضور هیات منصفه مطبوعات به پرونده رسیدگی کرد.

پس از استماع دفاعیات متهم و شاکی، هیات منصفه مطبوعات متهم را در عنوان اتهامی یاد شده مجرم شناخت و مستحق در تخفیف مجازات نیز ندانست.

یک منبع آگاه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا درباره آخرین وضعیت این پرونده گفت: شعبه دادگاه، در این پرونده، مدیرمسئول خبرورزشی را به شش ماه حبس محکوم و آن را به شش ماه توقیف روزنامه تبدیل کرده است.

به گفته این مقام آگاه، حکم صادر از سوی شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران طبق قانون به مدت 20 روز پس از ابلاغ، قابل تجدیدنظرخواهی است.

وکالت امیرقلعه نویی را در این پرونده، معاون حقوقی باشگاه استقلال تهران بر عهده دارد.

۱۳۹۴/۳/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: