نسخه چاپی

تأكید اشتری بر ضرورت تعامل ناجا و مجلس

سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین و سخنگوی كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ا اشاره به جلسه عصر امروز كمیسیون متبوعش اظهار داشت: در ابتدای این جلسه، علاءالدین بروجردی با تبریك ایام به ویژه روز پاسدار و روز جانباز، اشاره ای به مأموریتی كه به كمیسیون داده شده تا طرح‌های مختلف مطرح از سوی نمایندگان را جمع‌آوری و در نهایت یك طرح جامع به دست آید، داشت.

به گزارش نما به نقل از فارس، فرمانده نیروی انتظامی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بر ضرورت تعامل ناجا و این کمیسیون درباره رویدادهای منطقه‌ای، تهدیدات امنیتی و امنیت مرزها تأکید کرد.

سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ا اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون متبوعش اظهار داشت: در ابتدای این جلسه، علاءالدین بروجردی با تبریک ایام به ویژه روز پاسدار و روز جانباز، اشاره ای به مأموریتی که به کمیسیون داده شده تا طرح‌های مختلف مطرح از سوی نمایندگان را جمع‌آوری و در نهایت یک طرح جامع به دست آید، داشت.

وی افزود: مشورت‌های مختلفی در این زمینه انجام شده، لازم به توضیح است در جلسه امروز صحن علنی نیز رئیس مجلس شورای اسلامی به موضوع طرح جامع الزام دولت به حفظ حقوق هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران اشاره داشتند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بر همین اساس تصریح کرد: در ادامه جلسه سردار اشتری فرمانده ناجا در جلسه کمیسیون حضور پیدا کرد تا گزارشی از فعالیت‌های این نهاد و برنامه‌های آینده نیروی انتظامی به کمیسیون ارائه کند.

وی تأکید کرد: فرمانده ناجا ضمن ضروری‌خواندن تعامل متقابل نیروی انتظامی و کمیسیون به موضوعات حساس سال جاری از جمله مباحث مربوط به رویدادهای منطقه‌ای، تهدیدات امنیتی که دشمن در پی آن است، امنیت مرزها، انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و خواستار هوشیاری، هماهنگی و پیگیری مستمر همه دستگاه‌ها در این زمینه شد و به فرامین مقام معظم رهبری به نیروی انتظامی به ویژه سه نکته‌ای که ایشان در حکم وی دستور فرمودند، اشاره کرد.

نقوی خاطرنشان کرد: سردار اشتری همچنین توجه به درون نیروی انتظامی، توجه به آسیب‌های اجتماعی و برخورد باعوامل اصلی آن به ویژه مبارزه با مواد مخدر، جمع‌آوری معتادین، برخورد جدی با سرقت‌ها به خصوص سرقت‌های کلان و ناهنجاری‌های اجتماعی را در دستور کار نیروی انتظامی عنوان کرد و سپس سردار اشتری نیروی انتظامی را نیازمند توجه جدی به بودجه و اعتبارات دانست و گفت پایه بودجه‌ای نیروی انتظامی باید اصلاح شود.

وی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در ادامه تعدادی از نمایندگان ضمن تشکر از زحمات نیروی انتظامی به بیان مشکلات حوزه‌های انتخابیه و مشکلات ملی پرداختند همچنین لازم به ذکر است به دلیل بحث مفصل پیرامون طرح هسته‌ای، ادامه آن برای تصویب به جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون موکول شد.

۱۳۹۴/۳/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: