نسخه چاپی

غافلگیرشدن طارمی در فرودگاه ریاض

مهدی طارمی باورش نمی‌شد كه در میان همه بازیكنان پرسپولیس در عربستان از همه ساده‌تر مراحل خروجی‌اش طی شود.

به گزارش نما، در دو ماه گذشته تقابل تیم‌های ایرانی و عربستانی حساسیت‌های زیادی به همراه داشته است. بعد از رفتار بد گلزن النصر در عربستان مقابل پرسپولیس، مهدی طارمی گلزن پرسپولیس در بازی دو تیم در تهران کار او را تلافی کرد؛ رفتاری که اگرچه از سوی هواداران تیمش ستوده شد اما بسیاری از بزرگان فوتبال ایران برای انجامش به این جوان محبوب و باآتیه خرده گرفتند و از او خواستند که برای بدل‌شدن به یکی از بزرگان فوتبال ایران، اسیر این فضاهای احساسی نشود.

طارمی اما بعد از آن به سوژه‌ای برای نشریات عربستانی بدل شد و به شدت مورد انتقاد قرار گرفت؛ به طوری که خودش گمان می‌برد ویزای ورود به عربستان برایش صادر نشود یا در فرودگاه ریاض با برخورد تندی مواجه شود.

بعد از اینکه پرواز پرسپولیس با پنج ساعت تاخیر توانست وارد ریاض شود، این گمانه‌زنی‌ها افزایش یافت اما طارمی در مراحل تقریبا سه ساعته خروجی کاروان پرسپولیس، ساده‌ترین پروسه خروجی را طی کرد.

اما آنچه بیش از همه چیز مهدی را شوکه کرد، جمله‌ای بود که مامور گیت خروجی به او گفت. از شانس مهدی، این مامور طرفدار الهلال بود و در عربستان هم هم کری قدیمی بین الهلال و النصر وجود دارد. این مامور به مهدی طارمی گفت: «عجب چیپی زدی به تیم النصر»؛ جمله‌ای که طارمی اصلا انتظار شنیدنش را نداشت. او باورش نمی‌شد که اینقدر بی‌دردسر از گیت خروجی فرودگاه بگذرد.
منبع: خبرآنلاین

۱۳۹۴/۳/۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...