نسخه چاپی

ظریف: فعلا شرایط خوبی ندارم

لیبروی تیم ملی والیبال گفت: خوشبختانه شرایط تیم ملی روز به روز بهتر می‌شود و بازیكنان برای آغاز لیگ جهانی به آمادگی لازم رسیدند.

به گزارش نما به نقل از راه دانا فرهاد ظریف درباره شرایط بازیکنان تیم ملی برای دیدار با آمریکا در لیگ جهانی گفت: در حال حاضر مشکلات جسمانی بازیکنان که مربوط به اختلاف ساعت آمریکا می‌شود، برطرف شده است.

وی با تاکید بر اینکه تیم ایران به آمادگی به مصاف قهرمان لیگ جهانی خواهد رفت، درباره وضعیت خودش گفت: فعلا شرایط خوبی ندارم، اما تا جایی که بتوانم به تیم ملی کمک خواهم کرد. مشکلاتی در مچ دست دارم و تا جایی که صلاحدید کادر فنی باشد، در دیدار با آمریکا به تیم کمک می‌کنم و اگر هم نشد، علیزاده یکی از لیبروهای خوب ایران است و به جای من در مسابقه با آمریکا شرکت خواهد کرد.
ظریف با اشاره به مصدومیت قبلی چند بازیکن ایران گفت: خوشبختانه شهرام محمودی و عادل غلامی هم بهبود یافتند و می‌توانند به تیم در مسابقه با آمریکا کمک کنند.


* محمودی: برای مسابقه با آمریکا آماده‌ایم
پشت خط زن تیم ملی والیبال گفت: در دو ماه گذشته تمرینات بسیار خوبی پشت سر گذاشته‌ایم و برای آغاز لیگ جهانی و مسابقه با آمریکا آماده‌ایم.
شهرام محمودی افزود: 2 روز است که وارد لس آنجلس شدیم و بعد از سفر طولانی به آمریکا، بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند. بازیکنان با تمرینات خوبی که کادر فنی برای آنان در نظر گرفتند به شرایط خوبی دست یافتند و آماده مسابقه با آمریکا هستند.
محمودی درباره وضعیت خودش گفت: سرماخورده هستم و کمی هم درد در ناحیه کمر دارم. انشاالله این مشکلات به زودی برطرف می شود تا بتوانم به بازیکنان تیم در مسابقه برابر آمریکا کمک کنم.
تیم ملی والیبال ایران بامداد روز دهم خردادماه به وقت تهران در نخستین مسابقه خود در لیگ جهانی سال 2015 به مصاف آمریکا، قهرمان سال گذشته لیگ جهانی می‌رود.

۱۳۹۴/۳/۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: