نسخه چاپی

سید حسن نصرالله: دولت عربستان در ظاهر اسلامی است

دبیركل حزب‌الله لبنان طی پیام تصویری به اجلاسیه تشكل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم گفت: حاكمان آل‌سعود افراد دیكتاتور و ظالمی هستند كه به مردم مظلوم یمن حمله می‌كنند و میزان جنایات آن‌ها به جایی رسیده كه نمونه آن در تاریخ مثال‌زدنی نیست.

به گزارش نما به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن نصرالله ظهر امروز طی پیام تصویری به اجلاسیه تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم در حمایت از مردم مظلوم یمن که در سالن همایش مدرسه عالی دارالشفا برگزار شد، از برگزاری این اجلاسیه تشکر کرد و افزود: علمای جهان اسلام باید نسبت به ظلم‌هایی که بر مردم یمن تحمیل می‌شود آگاهی مناسبی داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه آل‌سعود حملات گسترده‌ای به کشور یمن انجام داده است تصریح کرد: حاکمان آل سعود افراد دیکتاتور و ظالمی هستند که به مردم مظلوم یمن حمله می‌کنند و میزان جنایات آن‌ها به جایی رسیده که نمونه آن در تاریخ مثال‌زدنی نیست.

دبیرکل حزب‌الله لبنان با اشاره به اینکه مردم یمن با مشکلاتی همانند مشکلات سال‌های اولیه انقلاب اسلامی مواجه هستند مطرح کرد: نظام سعودی استقلال مردم یمن را نمی‌پذیرد و برای رسیدن به این هدف حملات نظامی را گسترش داده است.

وی از مخالفت‌های آل‌سعود با نظام اسلامی ایران یاد کرد و گفت: دولت عربستان در ظاهر اسلامی است و مردم یمن برای استقلال خود مقابل سعودی‌ها ایستادگی کرده و در این راستا از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کنند.

نصرالله با بیان اینکه ایمان، عزم و اراده به خوبی در میان مردم یمن قابل مشاهده است ابراز کرد: مردم یمن نیازمند دیپلماسی سیاسی هستند و برای رسیدن به استقلال و آزادی گام برمی‌دارند.

وی بر حمایت عالمان و صالحان از مردم یمن تاکید کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم به بهترین شیوه در مسئولیت‌های خود انجام وظیفه کرده و در برابر حکومت‌های ظالم به پیروزی برسیم.

۱۳۹۴/۳/۱۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...