نسخه چاپی

امروز روز آشتی وزارت ورزش و فوتبال بود

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ گفت: امروز در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال روز آشتی وزارت ورزش و فوتبال بود.

به گزارش نما به نقل از فارس، امیر عابدینی با اشاره به صحبت‌های وزیر ورزش در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال گفت: دکتر گودرزی امروز صحبت‌های بسیار مثبت و خوبی در مورد فوتبال انجام داد و از وفاق و همدلی صحبت کرد و اینکه باید به هیات های فوتبال هم رسیدگی شود. این صحبت‌ها نشانگر آن بود که گزارش‌های خوبی از جامعه فوتبال به وزیر ورزش ارائه شده بود و ایشان هم مطالب ظریف و دقیقی را بیان کردند.

وی ادامه داد: اتفاق مثبت دیگری که در مجمع عمومی فدراسیون افتاد این بود که نواب رئیس با آرایی بالا انتخاب شدند انتخاب اسلامیان با ۵۰ رای یعنی نزدیک به ۸۰ درصد آرا را کسب کرد که این نشانگر وفاق در خود مجمع فوتبال بود که یکی از دلایل آن می‌تواند گزارش کمیسیون اصل نود مجلس باشد. گزارشی که ما در مورد آن بحث داریم.

عابدینی تصریح کرد: به نظر من فوتبال باید از خودش دفاع کند و نسبت به این گزارش کمیسیون اصل ۹۰ صحبت‌هایش را بیان کرده و به کمیسیون گزارش بدهد ۱۱۸ سفر خارجی کفاشیان درست نیست و اینکه ۲۵ میلیارد تومان فرار مالیاتی در ۴ سال صورت گرفته هم نمی‌تواند رقم درستی باشد. شاید یکی از دلایل وفاق اهالی مجمع همین گزارش بود.

۱۳۹۴/۳/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...