نسخه چاپی

مرگ یك ایرانی توسط گانگسترهای مالزی

پلیس مالزی روز شنبه از كشته شدن یك مرد ایرانی بدنبال حمله گانگسترهای این كشور به وی در خیابان 'كبون بونگا' شهر پینانگ در شمال شرق مالزی خبر داد.

به گزارش نما به نقل از ایرنا: پلیس مالزی روز شنبه از کشته شدن یک مرد ایرانی بدنبال حمله گانگسترهای این کشور به وی در خیابان 'کبون بونگا' شهر پینانگ در شمال شرق مالزی خبر داد.

'اسدالله نباتی کار' 52 ساله شهروند ایرانی روز چهارشنبه بدنبال حمله گانگسترهای مالزی به وی از ناحیه سر و سینه مجروح و در بیمارستان پینانگ بستری شد.

پلیس مالزی روز شنبه اعلام کرد که این ایرانی براثر جراحات وارده در بیمارستان درگذشت.

رهگذران این شهروند ایرانی را در حالی که به شدت مصدوم شده بود در باغ گیاه شناسی یافته و با آمبولانس به بیمارستان منتقل کردند.

پلیس براساس اسناد یافت شده اعلام کرد این شهروند ایرانی برای چند سال در مالزی زندگی و کار کرده است.

به اعتقاد پلیس این شهروند ایرانی کتک خورده و مورد سرقت قرار گرفته است. پلیس تلاش دارد از طریق دوربین های مدار بسته به سرنخ هایی از این جنایت دست یابد و از افرادی که اطلاعاتی دارند خواست با نزدیکترین ایستگاه پلیس تماس بگیرند.

ایرانیان به عنوان دومین گروه پرجمعیت گردشگران مالزی از غرب آسیا در سال 2014 شناخته شدند و با 72 هزار و 264 گردشگر حدود 159 میلیون و 476 هزار و 324 دلار درآمد برای دولت مالزی ایجاد کردند.

مالزی به رغم کشوری گردشگرپذیر که سالانه پذیرای 25 میلیون گردشگر خارجی است از امنیت کافی برخوردار نیست و در بیشتر روزها می توان شاهد خبرهایی از ایجاد مزاحمت برای گردشگران در رسانه ها یافت.

سرقت پول و گذرنامه از بدو ورود به فرودگاه، حمله جوانان در بخشی هایی از مالزی به زنان گردشگر، آدم ربایی ها در ایالت صباح و انتقال آن ها به جنوب فیلیپین برای باج گیری تا قتل گردشگران از وقایعی است که هر سال برخی گردشگران خارجی در مالزی شاهد آن هستند.

۱۳۹۴/۴/۱۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...