نسخه چاپی

عزت‌الله انتظامی: خجالت می‌كشم بازی كنم

عکس خبري -عزت‌الله انتظامي: خجالت مي‌کشم بازي کنم

عزت‌الله انتظامی كه امیدوار است خانه‌-موزه انتظامی به محلی فرهنگی شود، گفت: پیشنهادهای زیادی برای بازی داشته‌ام، اما سناریوها خیلی سطحی و ضعیف هستند و آدم خجالت می‌كشد در فیلم‌های این سناریو‌ها بازی كند.

به گزارش نما به نقل از فارس،‌ خبر تبدیل منزل مسکونی «عزت‌‌الله انتظامی» به خانه-موزه در ماه‌های پایانی سال گذشته روی خروجی بسیاری از رسانه‌ها قرار گرفت.

پس از گذشت بیش از 5 ماه از انتشار این خبر، برای اطلاع از آخرین شرایط محیا شدن این خانه‌-موزه به سراغ آقای بازیگر رفتیم تا تازه‌ترین خبرهای خانه-موزه انتظامی را از صاحبخانه آن جویا شویم. خواندن گفت‌وگوی ما با عزت‌الله انتظامی خالی از لطف نیست:

‌* بیش از 5 ماه برای مرمت داخلی خانه وقت لازم است

وی درباره آخرین وضعیت این خانه -موزه گفت: این مکان قرار است تبدیل به بنیاد فرهنگی - هنری و موزه «عزت‌الله انتظامی» شود، البته هنوز‌ 5 تا 6 ماه دیگر وقت لازم است تا مرمت و ساخت و ساز داخلی تمام شود.

وی ادامه داد: زیر‌بنای ساختمان تغییری ‌نمی‌کند، اما ممکن است سالن کوچکی در طبقه بالای آن ساخته شود و اتاق‌هایی برای مطالعه طراحی شود. البته تصمیمات نهایی در این مورد پس از اتمام مرمت بنا انجام خواهد شد.

* قرار نیست خانه-‌موزه انتظامی یک آموزشگاه بازیگری باشد

انتظامی در ادامه توضیح داد: پس از تمام شدن مرمت و ساخت و سازهای داخلی، وسایل خانه که هم‌اکنون به صورت امانت در خانه هنرمندان است به ساختمان منتقل می‌شود و دست‌اندرکاران و دوستان صاحب‌نظر در چیدمان خانه کمک خواهند کرد.

این پیشکسوت تئاتر، ‌سینما و تلویزیون تأکید کرد: خانه موزه عزت‌الله انتظامی قرار نیست یک کلاس هنرپیشگی باشد که مثلا هزینه‌ای از هنرجویان بازیگری بگیرد، بلکه امیدوارم این خانه باعث شود محل فرهنگی در منطقه شمیران ایجاد شده و افراد استفاده بهینه از این خانه موزه ببرند.

‌‌* این روزها سناریوهای خوبی به دستم نمی‌رسد/ خجالت می‌کشم در آن‌ها بازی کنم

عزت‌الله انتظامی در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد بازی جدیدی داشته‌اید یا خیر، گفت: پیشنهادهای زیادی داشته‌ام، اما سناریوها خیلی سطحی و ضعیف هستند و آدم خجالت می‌کشد که در آن‌ها بازی کند. من در تمام طول عمرم ‌در چنین سناریوهایی بازی نکرده‌‌ام، از این به بعد هم بازی نمی‌کنم.

وی در پایان گفت: البته اگر سناریوی خوبی به دستم برسد و از نقشش خوشم بیاید، ممکن است وارد مذاکره برای بازی شوم، اما فکر نمی‌کنم این روزها سناریوی خوبی به دستم برسد که از آن خوشم بیاید.

۱۳۹۱/۴/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...