نسخه چاپی

عكس:: پرچم امپراطوری اسلامی در اسپانیا

عکس خبري -عکس:: پرچم امپراطوري اسلامي در اسپانيا

بسیاری از اعراب معتقدند كه مسلمانان فراموش كرده اند كه روزی در تاریخ صاحب امپراطوری بوده اند، اما مردم اسپانیا هیچگاه فراموش نمی كنند كه اجدادشان روزی موفق شدند امپراطوری اسلامی را به زانو درآورند ...

به گزارش به نقل از شیعه آنلاین، دو روز پیش سالروز فروپاشی امپراطوری اسلامی در اندلس (اسپانیای امروز) بود. به همین مناسبت گروهی از شهروندان اسپانیایی جشنی برگزار کردند.

گفته می شود برگزار کنندگان این جشن، در مراسم خود پرچم امپراطوری اسلامی اندلس که پس از شکست مسلمانان توسط صلیبی ها (مسیحیان) به غنیمت گرفته شده، را نیز به نمایش درآوردند.

این تصویر توسط بسیاری از کاربران اینترنتی جهان عرب در صفحات مختلف سایت های اجتماعی منتشر شده و نظرات زیادی را به دنبال داشته است. بسیاری از اعراب معتقدند که مسلمانان فراموش کرده اند که روزی در تاریخ صاحب امپراطوری بوده اند، اما مردم اسپانیا هیچگاه فراموش نمی کنند که اجدادشان روزی موفق شدند امپراطوری اسلامی را به زانو درآورند از همین رو از شکست مسلمانان خوشحالند و جشن بپا می کنند.

برخی کاربران عرب زبان نوشته اند: آنان بخاطر شکست مسلمانان شادی می کنند اما ما بخاطر مسابقات فوتبال آنها شادی می کنیم از همین رو باید اینگونه توسط غربی ها خوار و ذلیل بشویم.

۱۳۹۱/۴/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...