نسخه چاپی

فراخوان جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت روز جهانی قدس

جمعیت دفاع از ملت فلسطین در آستانه برپایی روزجهانی قدس با صدور فراخوانی ضمن ابراز امیدواری نسبت رهایی قدس از چنگال اشغالگران صهیونیست از امت مسلمان ایران و انسان های آزاده جهان دعوت كرد تا امسال مراسم روز جهانی قدس را پر شكوه تر از هر سالی برگزار كنند.

به گزارش نما به نقل از فارس در اطلاعیه ای که جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس صادر کرده آمده است: روز قدس، روز اسلام است. روز دادخواهی از بیدادی است که بر فلسطین رفت و از آن بیداد که بیداد صهیونیسم بود با بیدادی که امت با سکوت خود بر فلسطین و بر خود روا داشت، سوریه، عراق، بحرین، افغانستان، یمن، اینک،می روند تا تاوان سکوت امت را بپردازند.

روز قدس، روز قیام است. قیام بر ضد زور گویی و اشغال.

روز قدس، روز احیاء نه تنها فلسطین که احیا امت است تا تکلیفی را که فراموش کرده بودند و کرده اند، پی گیرند.

روز قدس، روز تکلیف است. تکلیف ایستادگی در برابر ستم و حمایت از مظلوم.

روز قدس، روز نمایش قدرت امت است، علیه استکبار و صهیونیسم، شیاطین مجسمی که سعادت بشر را بر نمی تابند.

روز قدس، روز فریاد است. فریاد برای آزادی بشر از زندان کبود رسانه های صهیونیستی. روز فریاد برای رهایی بشر از سلطه ی جهل هدایت شده و بزک شده ی ایسم ها.

روز قدس، روز اعتراض است. اعتراض به هرچه پلیدی و زشتی در جهان.

روز قدس، روز حماسه است. حماسه ی مردمی که ایستادند برای آزادی و شیرینی ایستادگی را در کام خویش نشاندند. حماسه ی مردمی که با حضور همیشگی شان در صحنه هایی که لازم بوده و تکلیفشان بوده اینک امنیت را برای خویش ارمغان آورده اند در شرایطی که محیط پیرامونی شان از ناامنی مضاعف در رنج است. ناامنی که طراحش غده ای سرطانی به نام اسرائیل است و پیمانکاران آن ترکیه و عربستان و قطر و امارات و اردن هستند و هدف نهایی موهوم شان ناامن سازی ایران مقتدر است.

روز قدس، روز امنیت است. روزی است که ایرانی امنیت خویش را تضمینی دوباره می کند .

روز قدس، روز سپاس است . روز سپاس از خدایی که نعمت انقلاب را به ما ارزانی داشت و سپاس از رهبری که اعتلای امت و ایران را خواستار بود.

روز قدس، روز خمینی(ره) است. روز کسی که به من، تو، ما و همه آموخت که نعمت آزادی و امنیت و استقلال تنها با بهایی به نام "حضور در همه ی صحنه های انقلاب" حاصل آید.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین این روز پرشکوه را که بی تردید از ایام الله است (فذکر بایام الله)به همه امت اسلام و ایرانیان مبدع این روز، تبریک گفته و از همه ایرانیان، امت مسلمان و انسان‌های آزاده دعوت می کند که امسال روز جهانی قدس را پر شکوه تر از هر سالی برگزار کنند.

ایرانی برای سپاس از نعمت امنیت و امت مسلمان با هدف ترویج و نهادینه کردن روح وحدت اسلامی از طریق تاکید بر راندن جریان های انحرافی و تروریستی در دین اسلام مانند تکفیری های داعش و جبهه النصره و وهابیت که عملکردشان ناامنی را به کشورهای منطقه تحمیل و امنیت را برای دشمن اصلی مردم منطقه یعنی اسرائیل، این پدیده ی شوم و شر مطلق هدیه کرده است، و جهانیان با تاکید بر استقرار امنیت در جهان با حذف ریشه ی اصلی ناامنی منطقه یعنی اسرائیل، می بایست گام به میدان نهند و اراده ی جمعی خویش را برای پایان دادن بر بحران فلسطین بر پایه حق و نه واقع، به نمایش بگذارند.

به امید جهانی بدون اسرائیل

جمعیت دفاع از ملت فلسطین

رمضان 1436

تیرماه 1394

۱۳۹۴/۴/۱۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: