نسخه چاپی

ترافیك در محور هراز و چالوس/شمشك-دیزین مسدود

سخنگوی مركز مدیریت راه‌های كشور با تشریح جزئیات ترافیك در محورهای ورودی به تهران، گفت: محور شمشك – دیزین تا ساعت سه بامداد مسدود است.

به گزارش نما یاسر خالدی در گفتگو با مهر با اشاره به ترافیک سنگین در محورهای ورودی به استان تهران، گفت: در حال حاضر محور کندوان علیرغم یکطرفه بودن تا سه بامداد، با ترافیک سنگین روبرو است؛ بخصوص در مرزن‌آباد، هزارچم، سیاه‌بیشه و تونل کندوان با ترافیک سنگینی روبرو هستیم.

وی با بیان اینکه زمان سفر در محور چالوس از 180 دقیقه در زمان عادی به 445 دقیقه رسیده است، افزود: این افزایش زمان به این معنا است که این خودروها 7.5 ساعته از کرج تا چالوس را طی می‌کنند.

سخنگوی مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – رشت، گفت: در این محور به خصوص در محدوده رودبار – منجیل با ترافیک سنگینی روبرو هستیم که دلیل عمده آن، توقف خودروها در کنار جاده است. بنابراین از مسافران درخواست می‌کنیم تا از توقف خودرو در کنار جاده‌ها پرهیز کنند.

خالدی به ترافیک سنگین در محور هراز اشاره کرد و ادامه داد: در این محور بخصوص در محدوده پارک جنگلی آمل ترافیک سنگینی داریم. همچنین علیرغم یکطرفه بودن جاده از آب‌اسک تا رودهن تا سه بامداد در این محدوده هم ترافیک سنگین است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور ادامه داد: در محور فیروزکوه از قائمشهر بعد از شیرگاه ترافیک سنگینی را شاهدیم. همچنین در آزادراه قزوین – کرج، آزادراه کرج – تهران و آزادراه قم – تهران ترافیک نیمه سنگین و در برخی مقاطع، سنگین است.

وی با اشاره به اینکه ترافیک در محدوده فشم – تهران به صورت نیمه سنگین در جریان است، افزود: محور شمشک – دیزین تا ساعت سه بامداد برای حفظ ایمنی مسافران مسدود است.

سخنگوی مرکز مدیریت راه‌های کشور به شرایط جوی اشاره کرد و گفت: در استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران و برخی محورهای استان آذربایجان غربی، باراش باران را شاهدیم. همچنین در گردنه‌های استان مازندران و اردبیل پدیده مه‌گرفتگی وجود دارد. بنابراین از هموطنان تقاضا می‌شود تا فاصله طولی با دیگر خودروها را رعایت کنند.

۱۳۹۴/۴/۲۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...