نسخه چاپی

جاده هراز بازگشایی شد؛ بارش باران در استان‌های شمالی

سرپرست مركز اطلاعات و كنترل ترافیك پلیس راهور از بازگشایی جاده هراز و بارش باران در محورهای مواصلاتی استان‌های شمالی كشور خبر داد.

به گزارش نما سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با تسنیم، با اعلام خبر بازشدن محور هراز که ساعاتی پیش پس از ریزش کوه در بخش‌هایی مسدود شده بود، از ترافیک نیمه‌سنگین در این محور خبر داد و اظهار داشت: در حال حاضر در محدوده صدرزاده و سنگ‌چال در محور هراز شاهد ترافیک نیمه‌سنگین هستیم و این شرایط برای محدوده‌های شیرکوه و سوادکوه فیروزکوه نیز برقرار است.
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: گزارش‌های دریافتی حاکی از ترافیک نیمه‌سنگین در مرزن‌آباد و بخش کندوان جاده چالوس است و علاوه بر این معابر،‌ در محور قزوین‌رشت و در مناطق رودبار، منجیل و امامزاده هاشم این محور ترافیک نیمه‌سنگین در جریان است.
وی ادامه داد: علاوه بر محورهای مذکور، محورهای اردبیل به آستارا،‌ قم به تهران، قزوین به کرج و کرج به تهران نیز نیمه‌سنگین است.
رحمانی در پایان با اشاره به مه‌گرفتگی در بخش‌هایی از جاده‌های فیروزکوه و چالوس، از بارش پراکنده باران در محورهای مواصلاتی استان‌های مازندران، اردبیل و گیلان خبر داد.

۱۳۹۴/۴/۲۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...