نسخه چاپی

جامعه ای سالم و پر نشاط در گرو توسعه ورزش

مسئول سازمان بسیج مستضعفین شهرداری تهران با اشاره به اهمیت ورزش كارمندی و تاثیرات مثبت آن در راندمان كاری گفت:ورزش جزء نیازهای اساسی جسم و روح آدمی است وجامعه ای سالم و پر نشاط در گروی توسعه ورزش است.

به گزارش نما به نقل از مهر، رقابت های ورزشی جام مقاومت ویژه کارکنان شهرداری تهران در پنج رشته ورزشی والیبال، فوتسال، طناب کشی، شنا و تنیس روی میز در سطح خواهران و برادران به میزبانی حوزه های بسیج مناطق ۴، ۸، ۹، ۱۱ آغاز شد.

محسن پیرهادی مسئول سازمان بسیج مستضعفین شهرداری تهران همزمان با آغاز این رقابت ها، به اهمیت ورزش کارمندی و تاثیرات مثبت آن در راندمان کاری اشاره کرد و گفت: بر کسی پوشیده نیست که ورزش جزء نیازهای اساسی جسم و روح آدمی است و جامعه ای سالم و پر نشاط در گروی توسعه ورزش است و پرداختن به آن بخصوص در محیط کارمندی باعث ایجاد روحیه ای پرانرژی، پرنشاط و فعال در بین آنها خواهد بود.

وی افزود: بسیج شهرداری تهران برای تحقق این امر و با بهره گیری از ظرفیت های ورزشی و نیز توانمندی حوزه های بسیج، مسابقاتی را در سطح مناطق ۲۲ گانه و سازمان های مستقل شهرداری تهران برگزار کرده است که فرصتی مناسب برای پرداختن به بحث سلامت کارمندان و ایجاد یک محیط ورزشی و رقابتی سالم در بین آن ها می باشد.

پیرهادی گفت: در این رقابت ها قریب به ۱۵۰۰ نفر از پرسنل شهرداری تهران اعلام آمادگی کرده اند که این آمار نسبت به سال گذشته رشد ۳۵ درصدی داشته است که خود نشان از استقبال کارمندان شهرداری تهران از این مسابقات دارد.

وی در ادامه با اظهار امیدواری نسبت به روند رو به رشد حضور در مسابقات افزود: ما معتقدیم ورزش می تواند باعث ارتقای روحیه و افزایش راندمان کاری کارکنان شود و بنابراین هزینه برای ورزش، نوعی سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود، سرمایه گذاری که با اندکی توجه نتایج مثبتی را برای سیستم در پی خواهد داشت که آثار آن را می توان در افزایش بهره وری سرمایه انسانی، راندمان کاری پرسنل، حفظ آمادگی جسمانی و روحی کارکنان، کاهش مرخصی های استعلاجی و افزایش روحیه جمعی و کار تیمی مشاهده کرد.

پیرهادی با اشاره به اهمیت همراهی مدیران در بحث ورزش کارکنان گفت: یکی از راهکارهای مناسب در جهت تشویق و ترغیب کارکنان در پرداختن به ورزش، همراهی مدیران است که این همراهی مطمئنا در جهت روند رو به رشد ورزش موثر خواهد بود.

۱۳۹۴/۵/۱۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...