نسخه چاپی

خبرنگاران در تحقق اهداف عالی نظام گام برمی‌دارند

گودرز كریمی‌فر در نشست خبری بیان كرد: خبرنگاران مشاوران امین و ناصحان مشفقی هستند كه با ارائه مطالب و انعكاس حقایق در تحقق اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برمی‌دارند.

به گزارش نما به نقل از ابنا، مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در نشست با خبرنگاران رسانه‌ها و مطبوعات استان گفت: خبرنگاران مشاوران امین و ناصحان مشفقی هستند که با ارائه مطالب و انعکاس حقایق در تحقق اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برمی‌دارند.

«گودرز کریمی‌فر» حضور خبرنگاران در عرصه تعلیم و تربیت را مطلوب و تاثیر گذار برشمرد و افزود: پیشرفت و توسعه فرهنگی در جامعه بدون حضور فعال و بانشاط اصحاب رسانه امکان پذیر نیست.

وی توسعه فرهنگی را زمینه ساز خودباوری جامعه عنوان کرد و یادآور شد: خبرنگاران سربازان عرصه اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی هستند که جامعه را با حقایق و واقعیت‌های موجود آشنا می‌کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در این نشست صمیمی که جمعی از اصحاب رسانه استان نیز حضور داشتند بر تکریم شأن و جایگاه خبرنگاران و اصحاب رسانه تاکید کرد و گفت: خبرنگاری دارای شأن و مقامی بس ارزشمندو مقدس است؛ چراکه قلم و اندیشه مهمترین عنصر خبرنگاران است که خداوند در قرآن کریم به قلم و آنچه که با آن می نویسند قسم یاد کرده است.

کریمی‌فر حمایت و پشتیبانی از خبرنگاران را لازم و ضروری دانست و تاکید کرد: مدیران باید هوشمندانه از ظرفیت خبرنگاران استفاده کنند و با تقویت روحیه نقد پذیری بستر لازم را برای خدمت مطلوب به مردم فراهم کنند.

وی انعکاس و بازتاب حقایق و واقعیت‌ها در جامعه را مرهون تلاش‌های بی وقفه اصحاب رسانه ذکر کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در پایان افزود: اصحاب رسانه تعامل و همفکری بسیار خوبی با آموزش و پرورش در بازتاب فعالیتها و برنامه‌های تعلیم و تربیت دارند.

۱۳۹۴/۶/۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...